Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Nemám zájem o slevy a akce, chci lištu skrýt

Udělejte radost sobě i druhým!

Darujte své staré vybavení na kterékoli z našich prodejen!

Začátkem listopadu jsme se ve 4camping rozhodli uspořádat celofiremní sbírku outdoorového vybavení pro ty, kteří to potřebují nejvíce. A protože toho společně dokážeme určitě ještě víc, rádi bychom do této akce zapojili i vás a udělali tak radost těm, kteří v životě tolik štěstí neměli.

 

Pořádáme sbírku stanů, spacáků a karimatek na všech našich prodejnách po celé České republice!

 

Prohledejte skříň, zeptejte se známých nebo třeba rodičů. Z vlastní zkušenosti víme, že se aspoň pár kusů dá najít téměř vždy. Nemáte žádný kousek, který vám uvolní místo a přesto chcete udělat dobrou věc? Nasdílejte tento článek na sociálních sítích a vyzvěte své známé. 

Sbírka bude trvat 9.– 30.11. 2023. Darované vybavení budeme během těchto dní shromažďovat v našem novém skladu v Pardubicích a 28. 11. 2023 na oslavu dne Giving Tuesday předáme všechno těm, kteří vědí nejlépe, kdo tyto věci potřebuje nejvíc, a to charitám, se kterými jsme se domluvili na spolupráci!

 

Pravidla sbírky

Jaké věci nám můžete přinést:

Co určitě nenosit:

  • boty
  • nábytek
  • vybavení na specifické outdoorové aktivity
  • oblečení

Stav věcí:

  • používané, ale stále použitelné produkty
  • nepáchnoucí a ne zcela špinavé věci
  • neroztrhané a funkční produkty

 

Máte naší prodejnu daleko?

NEVADÍ! Pošlete nám vybavení přímo do skladu: 4camping - Rosice Park, Nádražní 641 - gate 51, 533 51 Pardubice - Rosice. Zásilku prosím viditelně označte nápisem "+100 %".

 

Pro které neziskové organizace vybavení sbíráme?

Armáda spásy 

"Armáda spásy je náboženská a charitativní organizace, která působí ve více než 127 zemích po celém světě. V České republice patří mezi jednoho z největších poskytovatelů sociálních služeb, a jejím posláním je poskytovat pomoc a podporu všem potřebným bez ohledu na jejich víru, rasu nebo pohlaví. V naší zemi byla založena již v roce 1918, ovšem za komunistického režimu byla její činnost potlačena, a znovu obnovena až v roce 1990. Od té doby se rozšířila do bezmála 18 měst po celé naší republice, ve kterých provozuje téměř 70 registrovaných sociálních a zdravotních služeb."

Chci se o organizaci dozvědět víc.

 

Progressive 

"Nestátní nezisková organizace Progressive o. p. s. působí již 20 let v oblasti závislostí. Posláním organizace je poskytovat kvalitní a odborné služby osobám ohroženým užíváním návykových látek formou specifických a inovativních programů v oblasti harm reduction. Spolu s námi tak můžete podpořit klienty, kteří se potýkají s nelehkou životní situací, ať už v otázce závislosti, bydlení nebo dalších sociálních problémů. Zdraví člověka a bezpečí společnosti jsou pro nás prioritou. Děkujeme, že pomáháte společně s námi."

Chci se o organizaci dozvědět víc.

 

NADĚJE

V pražské pobočce NADĚJE pomáháme lidem bez domova žít důstojnější a bezpečnější život. Nabízíme jim ubytování v azylových domech a tréninkových bytech, přenocování v noclehárnách, jídlo a sprchu v nízkoprahových denních centrech, rozhovor se sociálním pracovníkem, psychologem nebo adiktologem, přímou pomoc v ulicích, nebo zdravotní ošetření v ordinacích lékařů. Zima je pro lidi bez domova nejtěžší období, a proto moc děkujeme 4camping za uspořádání sbírky spacáků, karimatek a stanů. Naši sociální pracovníci je budou přímo v terénu předávat lidem, kteří celou zimu přečkávají venku.."

Chci se o organizaci dozvědět víc.

 

Vybrané organizace následně předají vybavení těm, kteří ho potřebují nejvíce. 

Chcete vědět nejnovější informace o sbírce? Sledujte náš Facebook a Instagram, kde vás budeme o všem informovat v aktuálním čase.

Ještě jednou vás prosíme, abyste nosili pouze věci, které se ještě dají použít. Věci použité, ale ne špinavé, plesnivé nebo úplně zničené.

Personál na prodejně může dary odmítat v případě, že vyhodnotí stav produktů za neadekvátní.

Pojďme z Black friday udělat nejen svátek nakupování a slev, ale především radosti, kterou můžeme nyní společně znásobit!

 

Děkujeme vám,

Tým 4camping

Tým 4camping na veletrhu ISPO 2023

Novinky

Veletrh ISPO je největší akce pro výrobce, distributory a prodejce outdooru na světě a 4camping u toho samozřejmě nemohl chybět.

Prodloužená lhůta pro výměnu dárků

Novinky

Nevyhovuje obdarovanému vámi vybraný vánoční dárek? Nyní ho díky prodloužené lhůtě můžete vyměnit za jiný až do 15. ledna 2024.

Patagonia - udržitelná značka, která myslí na přírodu

Novinky

Preferujete udržitelné značky oblečení? A znáte značku Patagonia?

Vybíráme pro vás

Samonafukovací karimatka Regatta Napa 3 Mat

1 149  (49.95 %) 575 

Porovnat

Samonafukovací karimatka Regatta Napa 5 Mat

1 429  (44.09 %) 799 

Porovnat

2 999  (53.35 %) 1 399 

Porovnat

Nafukovací karimatka Zulu Alex

1 299  (40.8 %) 769 

Porovnat

6 299  (40.32 %) 3 759 

Porovnat

3 397  (21.43 %) 2 669 

Porovnat

Nafukovací karimatka Robens PrimaCore 60

4 300  (48.16 %) 2 229 

Porovnat

3 799  (47.38 %) 1 999 

Porovnat