Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Kolekce stanů Outwell Premium Collection

Kolekce stanů Outwell Premium Collection pro rok 2020 nabízí širokou škálu modelů a velikostí. Tato kolekce rodinných stanů kombinuje inovativní design, vzdušný prostor a snadný přístup. Kolekce zahrnuje celkem 6 stanů, ze kterých si vybere opravdu každý.

V této kolekci najdeme stany s různým konstrukčním řešením, některé stany nabízejí pevný rám z oceli, jiné zase směs z pružných skleněných vláken Duratec Flex System a některé kombinují obě řešení dohromady. Tropiko stanů poté tvoří inovovaný materiál Outtex 6000 Pro, který kromě stylového designu a perfektní kvality nabízí bezkonkurenční ochranu před nepříznivými vlivy.

Pohodlí během vašeho spánku zajistí prostorné zatmavené ložnice Ambassador Master Bedrooms, které jsou nově doplněny o nový magnetický systém Quick and Quiet, díky kterému je otevření dveří do ložnice snadné, rychle a hlavně tiché, takže během odchodu nebudete rušit ostatní. Další novinkou pro rok 2020 je systém Hooktrack, který díky speciální diskrétní kolejnici s háčky umožní zavěšení lampičky, led pásku nebo skrytí a uspořádání kabelů. 

Stany disponují širokým vstupním otvorem s moskytiérou, která se hodí, chcete-li účinně větrat a zároveň se chránit před otravným hmyzem. Dále jistě oceníte výšku umožňující stánízatmavený interiér pro kvalitnější odpočinek kdykoliv běhen dne, možnost přivést prodlužovací kabel, stabilizační systém pro případ větrného počasí, voděodolné tropiko a další vychytávky. 

Kolekce stanů Outwell Premium Collection se dočkala několika novinek. Mezi tyto novinky patří například ztmavení tropika nad vnitřním stanem pro lepší spánek, ventilace s clonou v ložnicích a plně nastavitelný ventilační otvor v zadní části stanu.

Kolekce pro rok 2021 zahrnuje modely: Nevada 4P, Nevada 5PRockland 5PColorado 6PEMontana 6PEVermont 7PE

Kolekce stanů Outwell Select Collection

O značkách

Kolekce stanů Outwell Select Collection pro rok 2021 nabízí širokou škálu modelů a velikostí. Tato kolekce rodinných stanů kombinuje inovativní design, vzdušný prostor a snadný přístup. Kolekce zahrnuje celkem 8 stanů, ze kterých si vybere opravdu každý.

Kolekce stanů Outwell Imperial Air Collection

O značkách

Kolekce stanů Outwell Imperial Air Collection pro rok 2021 představuje nejlepší kombinaci vynikajících vlastností - skvěle propracované technické provedení, vydařený design a kvalitní materiál - tím je Outtex® Airtech, který je tvořen polybavlnou (polybavlna = látka z polyesteru a bavlny v různém poměru). Výsledkem je exkluzivní produkt s funkčními i designovými detaily, který přináší vynikající zážitek z kempování, více komfortu a stylu. Do této kolekce se řadí celkem 4 stany.

Kolekce stanů Outwell Privilege Collection

O značkách

Kolekce stanů Outwell Privilege Collection pro rok 2020 nabízí širokou škálu modelů a velikostí. Tuto kolekci ocení především páry a rodiny, které se rozhodly vyrazit kempovat poprvé a hledají proto komfortní produkt v přijatelné cenové relaci. Všechny modely nabízejí velkolepé prostory, ať už se jedná o velikost ložnice či prostory obývací. 360° Access System umožňuje, aby se dveře velkoryse pojatých ložnic otevřely úplně a odložily se do pouzdra, díky čemuž se nabízí lepší, mnohostranné využití prostoru. Zatmavené ložnice, kapesní organizér a otvor na protažení prodlužovacího kabelu zvyšují komfort užívání si dovolené.