Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Kolekce stanů Outwell Superior Air Collection

Velký, vzdušný prostor, účinná ventilace a snadný přístup jsou klíčovými prvky v obsáhlé modelové řadě Outwell stanů s názvem Superior Air Collection zahrnující 7 univerzálních modelů, které vyhovují každé velikosti skupiny od párů po větší rodiny nebo rodinu s přáteli. Předtvarované trubky spolehlivého pevného vzduchového systému Power Air poskytují díky gotickému stylu plnohodnotnou výšku pro stání.

Pro větší pohodlí a ničím neomezující přístup slouží široké vstupní otvory, které zároveň přinášejí pocit, jako byste se ocitli na verandě. Pocit outdoorové svobody v interiéru je k nezaplacení. Stany jsou kryté inovovaným materiálem Outtex 6000 Pro, který kromě stylového designu a perfektní kvality nabízí bezkonkurenční ochranu před nepříznivými vlivy. Pohodlí během vašeho spánku zajistí prostorné ložnice Ambassador Master Bedrooms, které jsou nově doplněny o magnetický systém Quick and Quiet, díky kterému je otevření dveří do ložnice snadné, rychle a hlavně tiché, takže během odchodu nebudete rušit ostatní.

Další novinkou pro rok 2020 je systém Hooktrack, který díky speciální diskrétní kolejnici s háčky umožní zavěšení lampičky, led pásku nebo skrytí a uspořádání kabelů. Jako přední dveře může sloužit pouze moskytiéra - žádný hmyz, jen čerstvý vzduch.

Inovace a věnování pozornosti důležitým detailům jsou patrné ve všech směrech. Otvor pro protažení prodlužovacího kabelu, zatmavené ložnice, závěsy na zip, kapesní organizér, systém 3 různých druhů kolíků je jen nepatrný výčet. U všech stanů v kolekci Superior Air je navíc součástí balení i nafukovací pumpa. Třízónové stany disponují podlážkou v každé místnosti. U stanů Roseville lze nově přesunout dveře z předsíně do přední části stanu. Tuto možnost oceníte především během nepříznivého počasí, kdy přesunutím získáte větší vnitřní prostor.

Kolekce stanů Outwell Superior Air Collection se pro rok 2021 dočkala několika novinek. Mezi tyto novinky patří například nový boční vchod pro jednoduchý přístup do stanu, ztmavení tkaniny u vnitřních dveří s Quick & Quiet systémem či ventilace s clonou a moskytiérou v ložnicích.

Pro rok 2021 nabízíme tyto stany: Roseville 4SA, Roseville 6SA, Jacksonville 4SA, Jacksonville 5SA, Airville 6SAKnoxville 7SAGrandville 8SA

Historie značky Hanwag

O značkách

Z malé dílny v Německu až na vrcholy hor celého světa. Značka Hanwag slaví 100 let. Přečtěte si něco o jejich historii a taky o tom, co má značka v plánu nadále.

Stolní grily Campingaz Attitude

O značkách

Elegantní stolní grily Campingaz Attitude vás potěší, i když nemáte zahradu nebo velké prostory pro grilování. 

Multi-cooking vařiče Campingaz

O značkách

Jak už název napovídá, multi-cooking vařiče Campingaz nabízí širokou škálu využití a navíc jsou skvěle skladné. Jsou tak ideálním společníkem v kempech, na festivalech nebo výletech.