Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

eXtra slevy: získejte slevové kupony na více než 30 značek. Získat

Corespun

Corespun je inovovaná příze z merino vlny s pevným nylonovým jádrem. Merino vlna dokonale obepíná nylonové jádro a díky tomu se tělo dostane do kontaktu pouze s příjemnou merinovou částí příze.

Tato příze má všechny vlastnosti merina, jako je třeba schopnost odvádět pot od těla, dobrá termoregulace nebo odolnost proti zápachu, ale navíc díky pevnějšímu jádru má delší životnost a odolnost proti odření a trhání, což bylo dosud jedinou slabostí merinových přízí. Nylonu je použito jen nezbytné množství a díky tomu se Corespun na první pohled neodlišuje od 100% merina víc než tím, že je až o 40% pevnější.

corespun-960.jpg

Technologie Tenson

Materiály a technologie

Firma Tenson si již od 80. let, kdy vyrobila první membránu MPC™ (Moisture Permeability Coating) dává za úkol vyvíjet nové funkční technologie, které zajistí spolehlivou ochranu před vodou a větrem. Od té doby, ale firma pokročila a na produktech používá celou řadu propracovaných technologií, které zajistí ochrání za každého počasí.

 

Salewa Responsive technology: Vybavení, které vrací energii

Materiály a technologie

Inteligentní tkanina, která vrací energii tělu, to je Responsive. Tuto unikátní technologii od značky Salewa vám představíme na následujících řádcích.

Elica

Materiály a technologie

Technologie Elica je unikátní spojení čtyř vrstev tvořících spodní část boty – kopyta boty, vnitřní stélky, mezipodešve a podešve. Elica zajišťuje rovnoměrnější rozložení zátěže na jednotlivé části chodidla během celé fáze kroku. Při došlapu poskytuje technologie AKU Elica extra tlumení v namáhaných partiích chodidla a zajišťuje lepší grip (přilnavost), větší stabilitu a optimální rozložení zátěže.