Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Corespun

Corespun je inovovaná příze z merino vlny s pevným nylonovým jádrem. Merino vlna dokonale obepíná nylonové jádro a díky tomu se tělo dostane do kontaktu pouze s příjemnou merinovou částí příze.

Tato příze má všechny vlastnosti merina, jako je třeba schopnost odvádět pot od těla, dobrá termoregulace nebo odolnost proti zápachu, ale navíc díky pevnějšímu jádru má delší životnost a odolnost proti odření a trhání, což bylo dosud jedinou slabostí merinových přízí. Nylonu je použito jen nezbytné množství a díky tomu se Corespun na první pohled neodlišuje od 100% merina víc než tím, že je až o 40% pevnější.

corespun-960.jpg

Elica

Materiály a technologie

Technologie Elica je unikátní spojení čtyř vrstev tvořících spodní část boty – kopyta boty, vnitřní stélky, mezipodešve a podešve. Elica zajišťuje rovnoměrnější rozložení zátěže na jednotlivé části chodidla během celé fáze kroku. Při došlapu poskytuje technologie AKU Elica extra tlumení v namáhaných partiích chodidla a zajišťuje lepší grip (přilnavost), větší stabilitu a optimální rozložení zátěže.

Dermizax

Materiály a technologie

Merino Impress

Materiály a technologie

Nejdi s davem. Vyšlápni za dokonalostí po svém! Navlékni Merino Impress a užij si každou akci naplno a bez kompromisů. Předveď vnitřní sílu navenek. Zatímco tě 100% vlna té nejvyšší kvality zahřeje na těle, uvnitř si užiješ pocitu vlastní výjimečnosti díky jedinečnému designu.