Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Dri-release®

DRI-RELEASE® je funkční patentovanou směsí přírodních a syntetických vláken. Přírodní vlákno vstřebává vlhkost od pokožky a syntetická vláka naopak zajišťují rychlý odvod potu na povrch tkaniny, kde se odpaří. Díky této kombinaci je odvod potu až 4x rychleji než u čisté bavlny. Přidaná technologie FreshGuard brání tvorbě nepříjemného zápachu. Materiál je velmi lehký, příjemný na těle a díky absenci chemických látek si udržuje svoji funkčnost a vzhled i po praní.

Patentovaná směs DRI-RELEASE® se vyrábí v různých variacích a kombinacích vláken:
- 85–90%  syntetických vláken (polyester)
- 10–15% přírodních vláken (bavlna, tencel, vlna…)

Benefity technologie DRI-RELEASE®:

  • trvalá funkčnost
  • lehký
  • příjemný na těle
  • 4x rychlejší odvod potu než u bavlny
  • FreshGuard proti nepříjemnému zápachu
  • udržuje si barvy a vzhled i při častém používáníSalewa Responsive technology: Vybavení, které vrací energii

Materiály a technologie

Inteligentní tkanina, která vrací energii tělu, to je Responsive. Tuto unikátní technologii od značky Salewa vám představíme na následujících řádcích.

Corespun

Materiály a technologie

Elica

Materiály a technologie

Technologie Elica je unikátní spojení čtyř vrstev tvořících spodní část boty – kopyta boty, vnitřní stélky, mezipodešve a podešve. Elica zajišťuje rovnoměrnější rozložení zátěže na jednotlivé části chodidla během celé fáze kroku. Při došlapu poskytuje technologie AKU Elica extra tlumení v namáhaných partiích chodidla a zajišťuje lepší grip (přilnavost), větší stabilitu a optimální rozložení zátěže.