Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

DriClime

Co je to?

Technologie DriClime je síť z bi-komponentní pleteniny, navržená tak, aby mechanicky odváděla vlhkost od pokožky a udržela vás v suchu, teple a pohodlí. 

Jak to funguje?

Tato technologie funguje na základě 3-rozměrného odvodu vlhkosti. Z vnitřní textilie, která se dotýká kůže, je vlhkost odváděna na vnější povrch, kde se šíří do větší plochy, aby byl proces odpařování (sušení) rychlejší. Děje se tak díky struktuře pleteniny na vnitřní straně , kde se kombinují velké struktury s malými vlákny, čímž je zvýšena kapacita plochy pro odvod vlhkosti.  Nejedná se o úpravu, která se smyje nebo se opotřebovává, nýbrž funguje neustále.

Jaké jsou výhody?

Technologie zvyšuje vnitřní pohodlí oděvu tím, že umožňuje uživateli cítit se komfortně v širokém rozsahu teplot a podmínek. Síť zabraňuje kondenzaci vlhkosti na pokožce bez ohledu na úroveň aktivity a díky trojrozměrné struktuře účinně vlhkost odvádí a na vnějším povrchu nechává rychle odpařovat. 

Salewa Responsive technology: Vybavení, které vrací energii

Materiály a technologie

Inteligentní tkanina, která vrací energii tělu, to je Responsive. Tuto unikátní technologii od značky Salewa vám představíme na následujících řádcích.

Corespun

Materiály a technologie

Elica

Materiály a technologie

Technologie Elica je unikátní spojení čtyř vrstev tvořících spodní část boty – kopyta boty, vnitřní stélky, mezipodešve a podešve. Elica zajišťuje rovnoměrnější rozložení zátěže na jednotlivé části chodidla během celé fáze kroku. Při došlapu poskytuje technologie AKU Elica extra tlumení v namáhaných partiích chodidla a zajišťuje lepší grip (přilnavost), větší stabilitu a optimální rozložení zátěže.