Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
  • Zimní výprodej

Polartec Power Grid

Polartec® Power Grid™ posouvá hranice výkonnosti technických materiálů stále dál. Při vývoji nové patentované mřížkové struktury byl objeven způsob, jak dosáhnout nižší hmotnosti při zachování hřejivosti a prostorového objemu materiálu. Mřížková struktura zvyšuje jak účinnost vzlínání, tak i prodyšnost prostřednictvím tvorby dotykových bodů, které urychlují proces absorpce a odvodu par.

Otevřené vzdušné kanálky v okolí každého segmentu mřížky Polartec® Power Grid™ zjednodušují odvod nadměrného vyprodukovaného tělesného tepla během aktivit.

Tyto kanálky zároveň dodávají materiálu mnohem lepší vlastnosti pro skladování a obecně celému výrobku výrazně snižují hmotnost.

Maximální hřejivý efekt s minimální hmotností představuje minimální zátěž a optimální podmínky pro váš sportovní výkon. Kompozitová technologie mřížek dosahuje mnohem vyšších účinků odvodu potu od těla než-li běžné materiály. Zcela se vyhýbá užití chemických procesů, jejichž účinnost se s časem vytrácí.

 

Výhody materiálu Polartec Power Grid:

  • redukuje váhu a dodává teplo
  • rychleschnoucí
  • vysoce prodyšný
  • malá hmotnost
  • snadná údržba

Corespun

Materiály a technologie

Dermizax

Materiály a technologie

Merino Impress

Materiály a technologie

Nejdi s davem. Vyšlápni za dokonalostí po svém! Navlékni Merino Impress a užij si každou akci naplno a bez kompromisů. Předveď vnitřní sílu navenek. Zatímco tě 100% vlna té nejvyšší kvality zahřeje na těle, uvnitř si užiješ pocitu vlastní výjimečnosti díky jedinečnému designu.