Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Polykarbonátové sklo

Polykarbonátová skla nejsou samozatmavovací a využívají jeden typ zorníku - Spectron. Brýle s polykarbonátovými zorníky Spectron tedy vybíráme jako již zbarvené s přesně definovaným konkrétním indexem sluneční intenzity (0-4), buď jako polarizační či nikoliv.
 

       

Spectron3
Spectron3+
Spectron3 CF

Vysoká odolnost. Vhodné na všechny typy aktivit. Na hory, do města, k vodě...

brýlové čočky Julbo Spectron3, spectron3+ průhled přes brýlové čočky Julbo Spectron3 sluneční brýle Julbo DUST SP3 CF

Spectron4

Tmavé čočky, vhodné do sluncem hodně exponovaných míst - vysoké hory, moře. Brýle se skly kategorie ochrany 4 nikdy nepoužívejte na řízení vozidla.

brýlové čočky Julbo Spectron4 průhled přes brýlové čočky Julbo Spectron4 sluneční brýle Julbo TENSING M SP4

Polarized3
Polarized3+
Polarized3 CF
Polar Junior

Vhodné na všechny typy aktivit. Oproti spectron3 a 3+, jsou navíc s polarizačním filtrem, který brání světelným odleskům odráženým např. z vodní hladiny, mokré vozovky...

ukázka brýlových čoček Julbo Polarized průhled přes brýlové čočky Julbo Polarized sluneční polarizační brýle Julbo ROOKIE Polar3 junior

Salewa Responsive technology: Vybavení, které vrací energii

Materiály a technologie

Inteligentní tkanina, která vrací energii tělu, to je Responsive. Tuto unikátní technologii od značky Salewa vám představíme na následujících řádcích.

Corespun

Materiály a technologie

Elica

Materiály a technologie

Technologie Elica je unikátní spojení čtyř vrstev tvořících spodní část boty – kopyta boty, vnitřní stélky, mezipodešve a podešve. Elica zajišťuje rovnoměrnější rozložení zátěže na jednotlivé části chodidla během celé fáze kroku. Při došlapu poskytuje technologie AKU Elica extra tlumení v namáhaných partiích chodidla a zajišťuje lepší grip (přilnavost), větší stabilitu a optimální rozložení zátěže.