Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

❗️VELKÉ ZIMNÍ BUNDOBRANÍ A KALHOTOBRANÍ❗️SLEVY AŽ 60 %

Soutěž o prodloužený víkend pro dva na Šumavě

Nakupte na e-shopu 4camping.cz a vyhrajte pobyt pro dva v rodinném penzionu na Šumavě, nedaleko Českého lesa. 


Obsah

 

Podmínky spotřebitelské akce

NAKUPTE jakýkoli produkt na našem e-shopu a vyhrajte pobyt v Penzionu St. Leonhard.

FORCAMPING, Veselská 699, 199 00 Praha 9 ČR; IČO: 24295825 (dále jen "ORGANIZÁTOR") organizuje na www.4camping.cz od 1. 12. 2022 do 14. 12. 2022 pro své zákazníky spotřebitelskou akci na podporu prodeje.

Oprávněným zákazníkem (dále jen "Oprávněný zákazník") ve smyslu těchto PODMÍNEK se stává každý zákazník, který v průběhu trvání spotřebitelské akce (od 1. 12. 2022 do 14. 12. 2022) na e-shopu nakoupí alespoň jedno zboží bez ohledu na výši jeho ceny a způsobu doručení (dále jen "Kvalifikační nákup").

Každý oprávněný zákazník bude zařazen automaticky/s jeho souhlasem do slosování o prodloužený víkend (PÁ - NE) pro 2 osoby v Penzionu St. Leonhard. Celkově bude vylosován 1 výherce.

 

Ceny v soutěži

Soutěží se o prodloužený víkend (PÁ - NE) pro 2 osoby v Penzionu St. Leonhard v termínu po předchozí domluvě mimo Vánoc a Silvestr. 

Slosování a informace výhercům zabezpečuje ORGANIZÁTOR. Slosování se uskuteční do 14 dnů ode dne ukončení soutěže a všichni výherci budou informováni nejpozději do 20 dnů po skončení soutěže a zveřejněni ZDE.

 

Spotřebitelská akce trvá od 1. 12. 2022 do 14. 12. 2022.

Pro zamezení pochybností se soutěžní akce považuje za propagační soutěž a není považována za hazardní hru. V rámci této akce se nezpracovávají osobní údaje s výjimkou údajů výherce cen, a to pouze v rozsahu nezbytném pro doložení splnění nároku ze soutěže.

 

Zdroje: archiv autora, www.leonhard.cz

Vyhrajte prodloužený víkend pro dva v rodinném penzionu St. Leonhard

Soutěže

Vybavte se do přírody se značkou Columbia a vyhrajte pobyt pro dva v rodinném penzionu na Šumavě, nedaleko Českého lesa. 

Vyhrajte turistický stan Alp 3 od značky Warg

Soutěže

Dny Warg jsou opět tady! Vyberte si v termínu 7. - 14. 8. 2022 ze široké nabídky vybavení od české značky Warg a vyhrajte turistický stan Warg Alp 3, který je ideální parťák na cesty pro náročné uživatele i dobrodruhy.

Vyhraj obytný vůz na víkend a vybavení od COLUMBIA

Soutěže

Chcete vyhrát kompletní vybavení od Columbia pro 2 osoby a kompletně vybavený obytný vůz na celý víkend?