Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Nemám zájem o slevy a akce, chci lištu skrýt

Grower´s cup Kemping 10 ks

Dárkové balení

Perfektní dárek pro každého cestovatele a milovníka kávy. Dárková obálka Grower´s cup obsahuje 2x 5 balení prémiové kávy.

Poslední kus Kdy zboží dostanu?

Vystaveno K vyzkoušení na Výstavě stanů

599 

Informace o produktu

Dánská společnost Coffeebrewer Nordic vstoupila na trh s kávou s revoluční novinkou, která podtrhne váš chuťový zážitek. Spojila vlastnosti nejšpičkovější kávy a vynalézavost moderního obalového designu – Grower´s Cup.

Jedinečná káva. Jedinečný zážitek. 

 

Více o značce

Perfektní dárek pro každého cestovatele a milovníka kávy. Dárková krabička v sobě ukrývá 2x5 balení rozmanité kávy z celého světa. Jedná se tak o výbornou příležitost seznámit se s základní nabídkou značky a ochutnat skvělou kávu.

Na přípravu nepotřebujete žádný další přístroj, vše se děje jen pomocí speciálního patentovaného balení této kávy. Za pár minut si připravíte opravdu lahodnou kávu s jasným původem. Nyní si i na cestách můžete připadat jako v centru města ve vaší oblíbené kavárně.

Všechny kávy pocházejí z prověřených farem a kvalitních pěstitelských družstev. Firma kupuje pouze tu nejlepší kávu třídy Speciality (nejlepší 1% ze světové produkce), za ceny, které dalece převyšují minimální ceny a odpovídající principům spravedlivého obchodu FairTrade.

Balení obsahuje:

Příprava kávy Growers Cup:

 

Parametry

Značka Grower´s cup
Záruční doba 2 roky
EAN: 5710129708835