Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Nemám zájem o slevy a akce, chci lištu skrýt

Climb On

Posláním společnosti climbOn je přeměnit každodenní návyky péče o pleť a pokožku tak, abyste se spoléhali na čistotu, výkon, bezpečnost a udržitelnost přírodních zdrojů oproti syntetickým produktům.

U značky climbOn věří, že je načase, abychom se všichni obrátili zpět k Matce Zemi jako čistému, základnímu zdroji odpovědí k léčbě toho, co nás trápí. Rozhodli se vyhnout se pořizování levných průmyslových produktů uměle vytvořených v laboratoři a místo toho volili minimálně zpracovaná řešení přímo ze země, která se mohou zodpovědně vrátit zpět na zem. Když se dostatečně staráte, děláte věci jinak. 

Produkty pocházejí ze země a vracejí se na zem s co nejmenším dopadem. To znamená používání obalů, které jsou buď plně kompostovatelné nebo recyklovatelné a vyrobené z rostlinných vláken než ze syntetických chemikálií. Je to také další důvod, proč climbOn používá čisté potravinářské přísady, aby nepřispívali k nekontrolovatelné bioakumulaci syntetických látek v půdě, vodních tocích, korálových útesech a dalších.