Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Nemám zájem o slevy a akce, chci lištu skrýt

DJI

DJI je čínská společnost založená v roce 2006 a patří mezi špičkové výrobce bezpilotních letounů též známých jako drony, pro leteckou fotografii a video, akčních kamer a stabilizátorů. Tyto produkty jsou určené jak pro amatérské tak pro profesionální použití.

Značku založil čínský podnikatel Frank Wang a už během několika málo let předběhl konkurenci jak v prodejích komerčních dronů, tak v jejich technických řešeních. Produkty DJI jsou známy svými chytrými funkcemi, mezi které patří například ovládání gesty, inteligentní mód létání či funkce rozpoznávání tváře.

V nabídce naleznete širokou nabídku techniky pro letecké fotografie a videa od miniaturních dronů pro začátečníky přes akční kamery až po drony natáčející ve 4K rozlišení pro náročné uživatele. Značka nezapomíná ani na vývoj kvalitního příslušenství včetně VR brýlí, které posouvají hranice vnímání zážitků do trojrozměrného prostoru. 

Dokonalý design, široké možnosti příslušenství, intuitivní ovládání produktů a kvalita provedení garantují, že DJI je vždy správnou volbou pro fanoušky létání, ale i pro profesionální fotografy a filmaře.