Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
ForCamping s.r.o. - vybavení do přírody Menu
  • Black Friday

Feuerdesign

Společnost Feuerdesign sídlí v Německu a od roku 2015 je aktivní v oblasti stolního grilování. Spojuje tradiční řemeslné zpracování s nejmodernějšími technologiemi. Výrobky Feuerdesign mají velmi kvalitní zpracování, maximální trvanlivost, nejvyšší kvalitu a snadno se používají. Vývoj výrobků probíhá v Německu a výroba v zahraničí podléhá nejpřísnější kontrole kvality.

Stolní grily Feuerdesign dělají z grilování příjemný zážitek. Uzavřené víčko na koši s dřevěným uhlím chrání dřevěné uhlí před kapajícím tukem, a díky tomu je zabráněno vývoji kouře. Dvojitá boční stěna základny grilu se nikdy nerozpálí a dovoluje uchopení grilu pro přemístění pouze holýma rukama. Čerstvý vzduch dodávaný motorem ventilátoru na baterie zajišťuje, že je gril připraven k použití již během 5 minut. Grilovací rošt, vnitřní koš a víko koše na dřevěné uhlí jsou vyrobeny z nerezové oceli a po grilování je lze snadno mýt v myčce na nádobí. Všechny stolní grily jsou vybaveny praktickou taškou, takže si je můžete vzít s sebou na libovolné místo.

Ke grilům Feuerdesign lze dokoupit volitelné příslušenství, jako poklici s teploměrem, mísu na grilování zeleniny nebo kámen na pečení pizzy. 

Zobrazit více

Nalezené produkty: 3

Produkty

Přenosný stolní gril Feuerdesign Santorin se dvěma grilovacími rošty vám umožní grilovat i ve větší společnosti.

4 690 Kč

Přenosný stolní gril Feuerdesign Teide je lehký a skladný a grilovačku s ním uspořádáte prakticky kdekoli.

3 690 Kč

Přenosný stolní gril Feuerdesign Vesuvio rozpálíte za 5 minut, díky ventilátoru sám udržuje oheň a nekouří...

3 290 Kč