Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Nemám zájem o slevy a akce, chci lištu skrýt

Feuerdesign

Společnost Feuerdesign sídlí v Německu. Od roku 2015 je aktivní v oblasti stolního grilování. Spojuje tradiční řemeslné zpracování s nejmodernějšími technologiemi. Výrobky Feuerdesign mají velmi kvalitní zpracování, maximální trvanlivost, nejvyšší kvalitu a snadno se používají. Vývoj výrobků probíhá v Německu a výroba v zahraničí podléhá nejpřísnější kontrole kvality.

Stolní grily Feuerdesign dělají z grilování příjemný zážitek. Uzavřené víčko na koši s dřevěným uhlím chrání dřevěné uhlí před kapajícím tukem, a díky tomu je zabráněno vývoji kouře. Dvojitá boční stěna základny grilu se nikdy nerozpálí a dovoluje uchopení grilu pro přemístění pouze holýma rukama. Čerstvý vzduch dodávaný motorem ventilátoru na baterie zajišťuje, že je gril připraven k použití již během 5 minut. Grilovací rošt, vnitřní koš a víko koše na dřevěné uhlí jsou vyrobeny z nerezové oceli a po grilování je lze snadno mýt v myčce na nádobí. Všechny stolní grily jsou vybaveny praktickou taškou, takže si je můžete vzít s sebou na libovolné místo.

Ke grilům Feuerdesign lze dokoupit volitelné příslušenství - např. poklici s teploměrem, mísu na grilování zeleniny nebo kámen na pečení pizzy.