Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Gloryfy

Gloryfy je kultovní rakouská značka nerozbitných brýlí s revoluční konstrukcí. Dokonale tak chrání vaše oči při sportu i v každodenním životě. Kompletní vývoj i výroba brýlí probíhá v srdci rakouských Alp, v malebném údolí Zillertal. Za vznikem těchto prémiových brýlí stojí tyrolský podnikatel Christopher Egger.

Christopha inspirovalo k výrobě nerozbitných brýlí zranění blízkého přítele. Jeho osobní zkušenost odstartovala dlouholetý vývoj, díky kterému přišel v roce 2008 na trh první model nerozbitných brýlí Gloryfy. Za další dva roky testování se spustila první sériová výroba.

Vybrané modely Gloryfy vznikají v úzké spolupráci se špičkovými světovými sportovci či designéry. Brýle získaly za svoji jedinečnost, funkčnost a design několik mezinárodních ocenění, za všechny jmenujme zlatou příčku na ISPO Awards či Red Dot Award s přívlastkem Best of the Best.

Patentované materiály G-Flex (obruby) a I-Flex (čočky) jsou ohebné, a přitom zároveň tuhé a neuvěřitelně lehké. Brýle a jejich čočky zároveň poskytují ochranu proti poškrábání a zamlžení a 100% ochranu před UVA/UVB zářením.

Brýlové čočky vynikají výbornou optickou kvalitou, poskytují vysoký kontrast a jsou dostupné také v polarizačním, fotochromatickém a dioptrickém provedení. Jsou snadno vyměnitelné a vyrábí se v několika stupních zatmavení a barevných odstínech.

Sportovní modely poskytují speciální zakřivení přední části, která perfektně chrání nejen před slunečním zářením, ale i mechanickým zatížením, jako jsou voda, vítr, prach apod. Některé modely mají pogumované gripy na postranicích a v oblasti nosu či speciálně upravené čočky pro 100% ventilaci vzduchu pro maximální pohodlí během sportovních aktivit.

Zobrazit více

Nalezené produkty: 2

Nalezené produkty: 2

Produkty

Lyžařské brýle Gloryfy GP4 nabízí optimální pole výhledu a dovolují rychlou výměnu čoček. Nerozbitné...
Lyžařské brýle Gloryfy GP3 se svojí minimální váhou 68 gramů řadí k nejlehčím modelům na trhu. Design bez...