Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Nemám zájem o slevy a akce, chci lištu skrýt

Level

Level se již od roku 1989 zaměřuje na výrobu lyžařských a především snowboardových rukavic. Značka si vybudovala svou pověst především konstantním progresivním vývojem v oblasti technologií. V nabídce tak lze nalézt rukavice pro první oblouky, jarní shredding i do těch nejnepříznivějších podmínek.

Nabídka je velmi široká jak pro děti, tak pro pány. Pro ženy Level nabízí mnoho typů rukavic pod názvem Bliss by Level, kde je kladen velký důraz na kvalitu zpracování materiálů, dostatečné zateplení a v neposlední řadě i na design s velkým fashion přesahem.

 

Značka Level jako první v roce 1989 přinesla na trh snowboardové rukavice a odnímatelnou vnitřní podšívku. To značka Level v roce 1992 přišla s unikátní Protection technologií a v roce 1994 s prodyšným systémem větrání, či v roce 2002 s ideálním ochranným systémem Kirax

Kolekce 2010-11 přinesla na trh dvě revoluční technologické inovace: systém tepelného tvarování přizpůsobující rukavice, optimalizující pohodlí a zvyšující výkon; druhá novinka byla nový nastavitelný systém podpory zápěstí, který lze snadno zapnout a vypnout. Díky neustálému trendu růstu se od roku 2000 řadí Level mezi hlavní konkurenty na světovém trhu rukavic.