Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Nemám zájem o slevy a akce, chci lištu skrýt

Roald Amundsen

Představujeme vám norskou značku kosmetiky Roald Amundsen nabízející krémy na ruce, nohy, opalovací krémy SPF 30 a 50, krémy po opalování, chladivé gely a balzámy na rty.

Když Roald Amundsen dosáhl jižního pólu 14. prosince 1911, stal se světově proslulým. Amundsen byl odhodlaný vizionář, ve své době možná i podivín. Stejně jako Roald Amundsen, produkty této značky sdílejí jeho vizi a připravenost. Jsou navrženy pro ty, kteří mají rádi dobrodružství a milují outdoorové aktivity. S vysoce kvalitními složkami speciálně vyvinutými tak, aby nabízely dokonalé zvlhčování pokožky a ochranné vlastnosti, jedinečné produkty společnosti Roald Amundsen Skincare zajišťují, že zákazníci mohou využívat přírodu pro své dobro.

Produkty se vyrábějí v maximálně 100 ml baleních, což usnadňuje transport – vejdou se lépe do batohu a povolí vám je např. i do letadla. Praktická karabina u každého výrobku umožňuje, abyste je měly neustále při ruce. Mandlový, levandulový olej, extrakt z chilli, mangové máslo. Nejen tyto ryze přírodní suroviny tvoří kosmetické přípravky značky Roald Amunsden. Vše 100% bez chemických přísad jako jsou BHA, BHT, EDTA, formaldehyd, parabeny, ftaláty, triclosan, syntetická barviva aj.