Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Nemám zájem o slevy a akce, chci lištu skrýt

Spinera

Značka Spinera byla založena v roce 2017, aby splnila touhy rodin a amatérských sportovců i mezinárodních center vodních sportů, pokud jde o kvalitu a ceny. Díky přímým zkušenostem s produkty, funkčními inovacemi a dobrou pověstí začala značka brzy nabízet vysoce kvalitní produkty. 

 

Spinera znamená Specialist, Professional, Innovation, New, Exciting, Refined, Approved - produkty zahrnují kvalitní materiál a promyšlený design. Vždy jde s dobou a díky tomu má dobrou mezinárodní pověst. 

Vzhledem k tomu, že výrobky z duší, vodní lyže a neopreny byly na trhu dobře přijaty, rozšířila značka sortiment o vzkvétající sektor SUP (Stand-Up-Paddle Board). 

Trh  Stand Up Paddle  zaznamenal v posledních letech obrovský boom a v následujících letech se bude hodně rozvíjet. Začátečníci se tento vodní sport mohou naučit  sami bez nákladných tréninkových lekcí  a již po pár minutách to pochopíte. Stand Up Paddling je extrémně zábavný a efektivní vodní sport, který procvičuje celé tělo, až po  hluboké svaly .

V posledních letech se navíc  SUP deska  stala dostupnou pro každého. Spinera SUP boardy jsou nafukovací, zabírají málo místa a lze je snadno skladovat a přepravovat v přiloženém batohu.