Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Nemám zájem o slevy a akce, chci lištu skrýt

Wayfayrer

Шотландската марка Wayfayrer се занимава с приготвяне на храна за вашите дейности на открито. Разпределени в устойчиви торбички. Цялата неотворена опаковка се поставя във вряща вода и се вари около 8 минути. Wayfayrer гарантира, че неотворената опаковка има 3-годишна гаранция, благодарение на 4-слойния състав на опаковката. Горният слой е изработен от полиестер, последван от найлонова подложка и алуминиево фолио, а вътрешният слой е изработен от модифициран полипропилен. В случай на извънредна ситуация храната е готова за консумация и без загряване - студена.

 

AMG Group spojuje rodinu důvěryhodných značek zaměřených na potěšení z venkovního prostředí. Vlastní Vango, Force Ten (F10), Black's of Greenock, Lichfield a Mitco. Je britským distributorem pro Rossignol, Trangia a Wayfayrer.

Jejich kořeny se datují do roku 1847. Thomas Black zjistil, že určité tvrdé tkaniny se dají dobře použít k výrobě stanů a jak se outdoorové aktivity staly populárními, stany se staly hlavními ikonami outdoorového životního stylu. Dnes vyrábí více než 2 000 produktů a prodávají v 50 zemích světa.

Razili cestu nafukovacím stanům a markýzám pro karavany, založili společnost AirBeam® jakožto vůdčí osobnost na trhu se stany a markýzami pro vozidla. Snaží se nadále inovovat skvělé produkty, budovat silná partnerství a ve všech oblastech svého podnikání vždy hledat další příležitost.