Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Wayfayrer

Skotská značka Wayfayrer se zabývá výrobou připraveného jídla pro vaše outdoorové aktivity. Porcováno v pevných sáčcích. Celý neotevřený obal se vloží do vroucí vody a je třeba jej vařit cca 8 minut. Wayfayrer garantuje, že neotevřené balení má záruku 3 roky, a to díky 4vrstvému složení obalu. Vrchní vrstva je z polyesteru, navazuje na ni nylonová vložka a hliníková fólie a vnitřní vrstva je z upraveného polypropylenového materiálu. V případě nouze je jídlo připraveno i ke konzumaci bez ohřevu, za studena.

AMG Group spojuje rodinu důvěryhodných značek zaměřených na potěšení z venkovního prostředí. Vlastní Vango, Force Ten (F10), Black's of Greenock, Lichfield a Mitco. Je britským distributorem pro Rossignol, Trangia a Wayfayrer.

Jejich kořeny se datují do roku 1847. Thomas Black zjistil, že určité tvrdé tkaniny se dají dobře použít k výrobě stanů a jak se outdoorové aktivity staly populárními, stany se staly hlavními ikonami outdoorového životního stylu. Dnes vyrábí více než 2 000 produktů a prodávají v 50 zemích světa.

Razili cestu nafukovacím stanům a markýzám pro karavany, založili společnost AirBeam® jakožto vůdčí osobnost na trhu se stany a markýzami pro vozidla. Snaží se nadále inovovat skvělé produkty, budovat silná partnerství a ve všech oblastech svého podnikání vždy hledat další příležitost.

Zobrazit více

Shop roku 2020
Nalezené produkty: 1

Nalezené produkty: 1

Produkty

Lžíce od značky Wayfayrer je vyrobena z ušlechtilé oceli a má rukojeť dlouhou 22 centimetrů. Je navržena...