Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Výstava stanů a vybavení do přírody 2020

Novinky

I v roce 2020 se můžete těšit na již 23. ročník Výstavy stanů a vybavení do přírody. Akce opět proběhne v prostorách výstaviště PVA EXPO Praha v Letňanech, a to od června do srpna. Už teď můžeme prozradit, že i tentokrát to bude stát za to!

Všechny turistické a kempingové nadšence jistě potěší, že Výstava stanů a vybavení do přírody, tedy největší událost svého druhu v Evropě, otevře své brány i v roce 2020. Návštěvníci se mohou v období od června do srpna opět těšit na mnoho desítek vystavených outdoorových značek, stovky postavených modelů stanů i zajímavý doprovodný program. To vše pod jednou střechou výstaviště PVA EXPO Praha v Letňanech na ploše 10 000 m2.

 

 

Věříme, že 23. ročník Výstavy stanů bude zase ještě o kousek lepší než ten předešlý, a už teď se na všechny srdečně těšíme!

 

Aktuální informace sledujte na webu Výstavy stanů.

 

Alpenverein do konce roku zdarma

Novinky

Alpenverein není jen pojištění, pečuje o horské stezky, chaty a životní prostředí v Alpách, vzdělává instruktory, pracuje s mládeží a svým členům nabízí řadu výhod, které mají nově registrovaní do konce roku zdarma!

!!! Rozdáváme dárky !!! - k vybraným produktům teď dostanete SUPER dárky

Novinky

Kdo dřív přijde, ten dřív mele! K vybraným značkám a produktům nyní rozdáváme super dárky. Akce platí do rozdání zásob

Kemp roku 2019

Novinky

Přinášíme vám nejlepší kempy České a Slovenské republiky roku 2019 - stačí si jen vybrat a vyrazit za dobrodružstvím.