Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Výstava stanů a vybavení do přírody 2020

I v roce 2020 se můžete těšit na již 23. ročník Výstavy stanů a vybavení do přírody. Akce opět proběhne v prostorách výstaviště PVA EXPO Praha v Letňanech, a to od června do srpna. Už teď můžeme prozradit, že i tentokrát to bude stát za to!

Všechny turistické a kempingové nadšence jistě potěší, že Výstava stanů a vybavení do přírody, tedy největší událost svého druhu v Evropě, otevře své brány i v roce 2020. Návštěvníci se mohou v období od června do srpna opět těšit na mnoho desítek vystavených outdoorových značek, stovky postavených modelů stanů i zajímavý doprovodný program. To vše pod jednou střechou výstaviště PVA EXPO Praha v Letňanech na ploše 10 000 m2.

 

 

Věříme, že 23. ročník Výstavy stanů bude zase ještě o kousek lepší než ten předešlý, a už teď se na všechny srdečně těšíme!

 

Aktuální informace sledujte na webu Výstavy stanů.

 

Pozvánka na pokračování festivalu KOLEM SVĚTA 2021

Novinky

Cestovatel a fotograf Karel Wolf, vás opět zve na festival KOLEM SVĚTA 2021, který se bude v online prostředí konat i po celý měsíc duben. Můžete se zúčastnit zajímavých přednášek i diskuze s cestovateli.

Pozvánka na přednášku ÍRÁN - Lost Czech Man (Martin Půlpán)

Novinky

Pojďte s Martinem Půlpánem procestovat Írán a objevovat tak jeho přírodní krásy, tisíciletou historii i pulzující současnost. Přednáška se koná v rámci festivalu KOLEM SVĚTA.

Pozvánka na festival KOLEM SVĚTA 2021

Novinky

Cestovatel a fotograf Karel Wolf, vás opět zve na festival KOLEM SVĚTA 2021, který se bude konat v online prostředí. Připraveny pro vás jsou velmi zajímavé a zábavné přednášky, které vás jistě budou bavit.