Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
ForCamping s.r.o. - vybavení do přírody Menu
  • Dny bez poštovného

Výstava stanů a vybavení do přírody 2020

Novinky

I v roce 2020 se můžete těšit na již 23. ročník Výstavy stanů a vybavení do přírody. Akce opět proběhne v prostorách výstaviště PVA EXPO Praha v Letňanech, a to od června do srpna. Už teď můžeme prozradit, že i tentokrát to bude stát za to!

Všechny turistické a kempingové nadšence jistě potěší, že Výstava stanů a vybavení do přírody, tedy největší událost svého druhu v Evropě, otevře své brány i v roce 2020. Návštěvníci se mohou v období od června do srpna opět těšit na mnoho desítek vystavených outdoorových značek, stovky postavených modelů stanů i zajímavý doprovodný program. To vše pod jednou střechou výstaviště PVA EXPO Praha v Letňanech na ploše 10 000 m2.

 

 

Věříme, že 23. ročník Výstavy stanů bude zase ještě o kousek lepší než ten předešlý, a už teď se na všechny srdečně těšíme!

 

Aktuální informace sledujte na webu Výstavy stanů.

 

Caravaning Brno 2019

Novinky

I letos Výstaviště Brno přivítá mezinárodní výstavu karavanů a obytných automobilů Caravaning Brno 2019, a to ve dnech 7. až 10. 11. 2019. Tak si nenechte ujít jednu z nejvýznamnějších akcí svého druhu nejen v České republice, ale i ve střední a východní Evropě!

Doby Tatry - Zdolej 6 štítů za 3 měsíce

Novinky

První ročník soutěže se setkal s velikým úspěchem ze strany veřejnosti a předčil tak několikanásobně veškerá očekávání organizátorů.

Dny bez poštovného

Novinky

Nakupte u nás alespoň za 300 Kč a ušetřete za poštovné zdarma!