Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Nemám zájem o slevy a akce, chci lištu skrýt

Kolekce stanů Outwell Select Collection

Kolekce stanů Outwell Select Collection nabízí širokou škálu modelů a velikostí. Tato kolekce rodinných stanů kombinuje inovativní design, vzdušný prostor a snadný přístup. Kolekce zahrnuje celkem 8 stanů, ze kterých si vybere opravdu každý.

V této kolekci najdeme stany, které jsou vybaveny konstrukcí ze směsi pružných skleněných vláken Duratec Flex System. Tato konstrukce vyniká nízkou hmotností, snadnou manipulací a kompaktními rozměry po složení. Tropiko stanů poté tvoří inovovaný materiál Outtex 4000 Select, který nabízí ochranu před nepříznivým počasím, podlepené švy a ochranu před slunečním UV zářením. Dostatečný přísun denního světla zajišťují široká tónovaná okna se závěsy a světlá střecha. V oblasti ložnice je tropiko opatřeno tmavou barvou pro kvalitnější spánek.

Pohodlí během vašeho spánku zajistí prostorné zatmavené ložnice Premier Bedrooms, které jsou nově doplněny o magnetický systém Quick and Quiet, díky kterému je otevření dveří do ložnice snadné, rychle a hlavně tiché, takže během odchodu nebudete rušit ostatní. Dále jistě oceníte systém Hooktrack, který díky speciální diskrétní kolejnici s háčky umožní zavěšení lampičky, led pásku nebo skrytí a uspořádání kabelů. 

Stany disponují širokým panoramatickým vchodem s moskytiérou, která se hodí, chcete-li účinně větrat a zároveň se chránit před otravným hmyzem. K perfektní cirkulaci vzduchu přispívá také plně nastavitelný ventilační otvor v zadní části stanu. Mezi další přednosti stanu patří možnost přivést prodlužovací kabel, podlepené zipy, stabilizační systém OWS pro případ větrného počasí, všitá podlážka a další vychytávky. 

Kolekce pro rok 2021 zahrnuje modely: Oakwood 3, Oakwood 5Springwood 4Springwood 5Greenwood 5Greenwood 6Norwood 6Winwood 8

Kolekce pro rok 2024 zahrnuje modely: Blackwood 4, Blackwood 5, Ashwood 3, Ashwood 5, Greenwood 5, Greenwood 6, Norwood 6, Winwood 8

170 let vlněného oblečení Devold

O značkách

Devold slaví narozeniny. Znáte tuto značku?

Představení vlastních značek: Zulu, Warg, MOOA

O značkách

Ve 4camping přenášíme své odborné zkušenosti do privátní výroby.

Kolekce stanů Outwell Deluxe Air Collection

O značkách

Deluxe Air Collection je nová kolekce od značky Outwell, kterou ocení malé i velké rodiny. Kolekce zaujme prostorem, nafukovací konstrukcí a praktickými vychytávkami, které zpříjemní pobyt v kempu.