Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Kolekce stanů Outwell Select Collection

Kolekce stanů Outwell Select Collection pro rok 2021 nabízí širokou škálu modelů a velikostí. Tato kolekce rodinných stanů kombinuje inovativní design, vzdušný prostor a snadný přístup. Kolekce zahrnuje celkem 8 stanů, ze kterých si vybere opravdu každý.

V této kolekci najdeme stany, které jsou vybaveny konstrukcí ze směsi pružných skleněných vláken Duratec Flex System. Tato konstrukce vyniká nízkou hmotností, snadnou manipulací a kompaktními rozměry po složení. Tropiko stanů poté tvoří inovovaný materiál Outtex 4000 Select, který nabízí ochranu před nepříznivým počasím, podlepené švy a ochranu před slunečním UV zářením. Dostatečný přísun denního světla zajišťují široká tónovaná okna se závěsy a světlá střecha. V oblasti ložnice je tropiko opatřeno tmavou barvou pro kvalitnější spánek.

Pohodlí během vašeho spánku zajistí prostorné zatmavené ložnice Premier Bedrooms, které jsou nově doplněny o magnetický systém Quick and Quiet, díky kterému je otevření dveří do ložnice snadné, rychle a hlavně tiché, takže během odchodu nebudete rušit ostatní. Dále jistě oceníte systém Hooktrack, který díky speciální diskrétní kolejnici s háčky umožní zavěšení lampičky, led pásku nebo skrytí a uspořádání kabelů. 

Stany disponují širokým panoramatickým vchodem s moskytiérou, která se hodí, chcete-li účinně větrat a zároveň se chránit před otravným hmyzem. K perfektní cirkulaci vzduchu přispívá také plně nastavitelný ventilační otvor v zadní části stanu. Mezi další přednosti stanu patří možnost přivést prodlužovací kabel, podlepené zipy, stabilizační systém OWS pro případ větrného počasí, všitá podlážka a další vychytávky. 

Kolekce pro rok 2021 zahrnuje modely: Oakwood 3, Oakwood 5Springwood 4Springwood 5Greenwood 5Greenwood 6Norwood 6Winwood 8

Kolekce stanů Outwell Imperial Air Collection

O značkách

Kolekce stanů Outwell Imperial Air Collection pro rok 2021 představuje nejlepší kombinaci vynikajících vlastností - skvěle propracované technické provedení, vydařený design a kvalitní materiál - tím je Outtex® Airtech, který je tvořen polybavlnou (polybavlna = látka z polyesteru a bavlny v různém poměru). Výsledkem je exkluzivní produkt s funkčními i designovými detaily, který přináší vynikající zážitek z kempování, více komfortu a stylu. Do této kolekce se řadí celkem 4 stany.

Kolekce stanů Outwell Premium Collection

O značkách

Kolekce stanů Outwell Premium Collection pro rok 2020 nabízí širokou škálu modelů a velikostí. Tato kolekce rodinných stanů kombinuje inovativní design, vzdušný prostor a snadný přístup. Kolekce zahrnuje celkem 6 stanů, ze kterých si vybere opravdu každý.

Kolekce stanů Outwell Privilege Collection

O značkách

Kolekce stanů Outwell Privilege Collection pro rok 2020 nabízí širokou škálu modelů a velikostí. Tuto kolekci ocení především páry a rodiny, které se rozhodly vyrazit kempovat poprvé a hledají proto komfortní produkt v přijatelné cenové relaci. Všechny modely nabízejí velkolepé prostory, ať už se jedná o velikost ložnice či prostory obývací. 360° Access System umožňuje, aby se dveře velkoryse pojatých ložnic otevřely úplně a odložily se do pouzdra, díky čemuž se nabízí lepší, mnohostranné využití prostoru. Zatmavené ložnice, kapesní organizér a otvor na protažení prodlužovacího kabelu zvyšují komfort užívání si dovolené.