Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

🚚 Využijte dny dopravy zdarma! Při nákupu nad 300 Kč dopravu platíme mi. Více informací

Kolekce stanů Outwell Select Collection

Kolekce stanů Outwell Select Collection pro rok 2021 nabízí širokou škálu modelů a velikostí. Tato kolekce rodinných stanů kombinuje inovativní design, vzdušný prostor a snadný přístup. Kolekce zahrnuje celkem 8 stanů, ze kterých si vybere opravdu každý.

V této kolekci najdeme stany, které jsou vybaveny konstrukcí ze směsi pružných skleněných vláken Duratec Flex System. Tato konstrukce vyniká nízkou hmotností, snadnou manipulací a kompaktními rozměry po složení. Tropiko stanů poté tvoří inovovaný materiál Outtex 4000 Select, který nabízí ochranu před nepříznivým počasím, podlepené švy a ochranu před slunečním UV zářením. Dostatečný přísun denního světla zajišťují široká tónovaná okna se závěsy a světlá střecha. V oblasti ložnice je tropiko opatřeno tmavou barvou pro kvalitnější spánek.

Pohodlí během vašeho spánku zajistí prostorné zatmavené ložnice Premier Bedrooms, které jsou nově doplněny o magnetický systém Quick and Quiet, díky kterému je otevření dveří do ložnice snadné, rychle a hlavně tiché, takže během odchodu nebudete rušit ostatní. Dále jistě oceníte systém Hooktrack, který díky speciální diskrétní kolejnici s háčky umožní zavěšení lampičky, led pásku nebo skrytí a uspořádání kabelů. 

Stany disponují širokým panoramatickým vchodem s moskytiérou, která se hodí, chcete-li účinně větrat a zároveň se chránit před otravným hmyzem. K perfektní cirkulaci vzduchu přispívá také plně nastavitelný ventilační otvor v zadní části stanu. Mezi další přednosti stanu patří možnost přivést prodlužovací kabel, podlepené zipy, stabilizační systém OWS pro případ větrného počasí, všitá podlážka a další vychytávky. 

Kolekce pro rok 2021 zahrnuje modely: Oakwood 3, Oakwood 5Springwood 4Springwood 5Greenwood 5Greenwood 6Norwood 6Winwood 8

Historie značky Hanwag

O značkách

Z malé dílny v Německu až na vrcholy hor celého světa. Značka Hanwag slaví 100 let. Přečtěte si něco o jejich historii a taky o tom, co má značka v plánu nadále.

Stolní grily Campingaz Attitude

O značkách

Elegantní stolní grily Campingaz Attitude vás potěší, i když nemáte zahradu nebo velké prostory pro grilování. 

Multi-cooking vařiče Campingaz

O značkách

Jak už název napovídá, multi-cooking vařiče Campingaz nabízí širokou škálu využití a navíc jsou skvěle skladné. Jsou tak ideálním společníkem v kempech, na festivalech nebo výletech.