Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Nemám zájem o slevy a akce, chci lištu skrýt

Gregory Wander 30

Juniorský batoh

Novinka Doprava zdarma

Juniorský batoh Gregory Wander 30 má nastavitelný nosný systém, a je proto schopný růst s Vašim dítětem, které ho využije především na celodenní túru po horách nebo víkendový výlet.

Vyprodáno

Informace o produktu

Tato americká firma existuje od roku 1977. Zakladatel Wayne Gregory prostřednictvím své vášně navrhoval batohy, kterým mohl sám důvěřovat i při nejambicióznějších životních dobrodružstvích. Vynalezl nový nosný systém batohů, který pracuje s vaším tělem místo proti němu, věnoval pozornost odlišnostem mezi muži a ženami, vynalezl nové materiály a konstrukční technologie. Díky jeho zodpovědnému přístupu k práci získala jeho firma důvěru v kvalitu. Rozhodl se, že na produtky nabídne celoživotní záruku, kterou ostatně firma nabízí dodnes.

Více o značce

Juniorský batoh Wander 30 od značky Gregory je zmenšenou verzí klasické dospělácké krosny se všemi vychytávkami. Zádový systém velmi dobře odvětrává a zároveň dokáže rovnoměrně rozložit váhu. Délku nosného systému lze nastavit, stejně jako délku polstrovaného bederního pásu, a batoh tak vydrží dítěti déle. Pohodlí dodají i ergonomicky tvarované a polstrované ramenní popruhy spolu s výškově nastavitelným hrudním popruhem s bezpečnostní píšťalkou.

Úložný prostor poskytují kromě hlavní komory s horním vstupem i prostorné kapsy na bederním pásu nebo ve víku. Dále batoh disponuje jednou přední a dvěma bočními elastickými kapsami pro uložení věcí, které potřebujete mít při ruce. Na batohu naleznete mnoho poutek a popruhů pro přichycení jakékoliv výbavy a také přípravu na hydrovak.

Hlavní vlastnosti:

  • nastavitelná délka nosného systému
  • nastavitelná délka bederního pásu
  • ergonomicky tvarované ramenní popruhy
  • výškově nastavitelný hrudní popruh s píšťalkou
  • jedna přední a dvě boční elastické kapsy
  • kapsy ve víku
  • kapsy na bederním pásu
  • příprava na hydrovak
  • poutka a popruhy pro přichycení výbavy

Parametry

Značka Gregory
Pohlaví
Dětské
Hmotnost
889 g
Objem
30 l
Rozměry
21 x 63 x 31 cm
Nosnost
11 kg
Spodní vstup
Ne
Příprava na hydrovak
Ano
Pláštěnka
Bez pláštěnky
Bederní pás

Vytváří další opěrný bod a pomáhá rozložit váhu nákladu z ramen na pánev. Kvalitní a dobře nastavený bederní pás nese i více než 60 % hmotnosti batohu.

Ano
Zádový systém
Pevná záda
Vstup do batohu
Víko
Záruční doba 2 roky

Podobné

3 649  (18.09 %) 2 989 

Porovnat

3 475  (15.42 %) od 2 939 

Porovnat

3 899  (17.18 %) 3 229 

Porovnat

2 199  (13.19 %) 1 909 

Porovnat

2 349  (19.58 %) od 1 889 

Porovnat

1 899  (2.63 %) 1 849 

Porovnat

Porovnat s podobnými produkty