Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Nemám zájem o slevy a akce, chci lištu skrýt

Inproducts

Firma ELF Logistic s.r.o. je výrobce a distributor mimo jiné různých impregnačních sprejů využívajících nanotechnologii. Jejich složení bylo vyvíjeno od roku 2007 a po třech letech testování byly přípravky poprvé představeny veřejnosti pod jménem Nanoprotech. V roce 2017 představila firma novou značku Inproducts. První sérií inovativních produktů na bázi nanotechnologie pod touto značkou je řada impregnací Inproducts.

Firma ELF Logistic s.r.o. je výrobce a distributor antikorozních, lubrikačních a elektroizolačních sprejů využívajících nanotechnologii. Jejich složení bylo vyvíjeno od roku 2007 a po třech letech testování byly přípravky poprvé představeny veřejnosti pod jménem Nanoprotech. Díky vynikajícím účinkům se tato značka začala rychle šířit napříč kontinenty. Výhradní distribuci a výrobu sprejů Nanoprotech začali v České a Slovenské republice zajišťovat od roku 2012, díky tomu se podařilo usnadnit život a ušetřit náklady desítkám tisíců českých zákazníků, jak z řad firem a průmyslových podniků, tak soukromých osob. 

Všechny impregnace Inproducts jsou vyvinuty s pomocí nejnovějších nanotechnologií a za jejich největší výhodu se považuje jejich složení - roztoky fungují na vodní bázi, díky tomu nezapáchají, nebarví, ani nezanechávají stopy na předem vyčištěných površích, jsou naprosto nezávadné k životnímu prostředí a jsou baleny v ekologických recyklovatelných plastových lahvičkách.

Nalezené produkty: 13