Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

🐺 Dny WARG se slevou na outdoorové vybavení až -60 % Více informací

Reima

Reima je přední prémiová značka oblečení pro aktivní děti. Poskytuje kvalitní celoroční šatní skříň pro děti ve věku od 0 do 12 let. Chce, aby objevily radost z pohybu, která je bude držet po celý život. Reima je tu od roku 1944 pro každý den, každé počasí, každý zážitek, kdekoli čeká dobrodružství.

U značky Reima naleznete velký výběr v oblasti svrchního oblečení , jako jsou bundy na léto i zimu a také kalhoty. Všechny svrchní oděvy jsou ideální pro náročné a proměnlivé počasí ve všech ročních obdobích. V athleisure kolekci najdete také velký výběr sportovního oblečení. Pro slunečné dny nabízí kolekci SunProof s ochranným faktorem 50+. Pro deštivé dny najdete barevné oblečení do deště vyrobené z bezpečných pružných materiálů. Funkční střední vrstvy a vnitřní oblečení je to, co umožňuje dětem hrát si po dlouhou dobu.

Protože Reima je společnost, která se 100% zaměřuje na děti, dívá se také na udržitelnost stejnou optikou. Vždy zajišťuje netoxické oblečení, obuv a doplňky, které dětem umožní pohybovat se a objevovat svět kolem sebe.

Zobrazit více

kemping