Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Kempiči v extrému - 1. na sněhu

Vaši oblíbenci Vojta a Štefi z pořadu Kempiči mají před sebou pořádnou výzvu. Už žádné sluníčko, písek, pivko z kiosku a kočičky v bikinách. Dokážou tihle 2 městem rozmlsaní hošánci přežít jednu “normální” noc v zasněžené šumavské přírodě? Jak si kluci poradí v divočině, kde žeton do sprch nemá žádnou hodnotu?

 

  


Kempiči v Extrému - použité vybavení

Určitě vás zajímá vybavení, jaké naši otrlí borci použili na cestě za sebepoznáním v nehostinných koutech čarokrásné přírody. Tak tady máte jeho seznam!

>>> ČÍST DÁL <<<

Něco navíc ohledně místa, kde se natáčelo

Kluci měli v tomto díle jasnou prioritu - přenocovat a hlavně přežít na nouzovém nocovišti Bučina v NP Šumava. Využili tak jedno z míst z programu "Přenocuj a jdi dál", kterých je v parku připraveno poměrně dost, jejich mapu najdete v prokliku pod tímto článkem. Tato jasně vyhrazená místa pojmou 5 - 10 stanů (nebo 10 - 20 osob, dle lokality), kde se můžete uložit ke spánku a druhý den zase pokračovat. Národní park tak nabízí ideální možnost bezproblémové turistiky po celý rok, což je příjemný bonus navíc.

Samotné místo, které si kluci "užili" se nachází v překrásné lokalitě stejného názvu, z jedné strany ohraničené Stolovou horou a z druhé přeťatá Čertovou vodou (též Čertův potok). 

 

Galerie fotek z natáčení 1. dílu:

 

Užitečné odkazy

 

Kempiči v extrému - 4. Mrazivá noc na skále

Kempiči

K vysněnému stanu je dělí poslední extrémní výzva! Štefi s Vojtou musí vyšplhat a přenocovat na skále Alkatra.... Alkazar nedaleko Berouna. A to v pekelné výšce. Jak to celé dopadne? Sledujte závěrečný díl.

Kempiči v extrému - 3. Noc na vratkém voru uprostřed rybníka

Kempiči

Představte si, že byste dostali za úkol sednout do vlaku, harcovat se přes půl republiky kamsi na venkov do Jižních Čech, nekonečně kilometrů se plahočit k jakémusi rybníku, tam z pneumatik od autobusu postavit vor a ke všemu na něm přečkat noc.  A to za deště, kdy vítr dosahoval nárazově až 60 km/h. Ano, o tom je náš další díl plný utrpení.

Kempiči v extrému - 2. Jeskynní bludiště Výpustek

Kempiči

Kempiči jsou zpět! Sotva rozdýchali první výzvu, už je tu další výživná nálož v podobě jeskynního bludiště Výpustek. Dokáží Vojta a Štefi přečkat noc v absolutní tmě uvnitř bývalé nacistické fabriky?

Vybíráme pro vás

Velice oblíbené klasicky české jídlo značky Veseko s vysokým obsahem masa potěší každého vyznavače gulášů. Spojení...
Vynikající vepřové maso tradičního výrobce Veseko ve vlastní šťávě prvotřídní kvality s příchutí česneku....
Ochutnejte Vepřové na paprice značky Veseko a vychutnejte si dostatek masa v lahodné paprikové, lehce...
Pevné kostky vepřového masa značky Veseko vonícího po cibuli s jemně pálivou chutí a snadnou přípravou...
Pevné kostky vepřové masa s chutí cibulky potěší každého milovníka české kuchyně. Oblíbený pokrm značky...