Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Kempiči v extrému - 1. na sněhu

Vaši oblíbenci Vojta a Štefi z pořadu Kempiči mají před sebou pořádnou výzvu. Už žádné sluníčko, písek, pivko z kiosku a kočičky v bikinách. Dokážou tihle 2 městem rozmlsaní hošánci přežít jednu “normální” noc v zasněžené šumavské přírodě? Jak si kluci poradí v divočině, kde žeton do sprch nemá žádnou hodnotu?

 

  


Kempiči v Extrému - použité vybavení

Určitě vás zajímá vybavení, jaké naši otrlí borci použili na cestě za sebepoznáním v nehostinných koutech čarokrásné přírody. Tak tady máte jeho seznam!

>>> ČÍST DÁL <<<

Něco navíc ohledně místa, kde se natáčelo

Kluci měli v tomto díle jasnou prioritu - přenocovat a hlavně přežít na nouzovém nocovišti Bučina v NP Šumava. Využili tak jedno z míst z programu "Přenocuj a jdi dál", kterých je v parku připraveno poměrně dost, jejich mapu najdete v prokliku pod tímto článkem. Tato jasně vyhrazená místa pojmou 5 - 10 stanů (nebo 10 - 20 osob, dle lokality), kde se můžete uložit ke spánku a druhý den zase pokračovat. Národní park tak nabízí ideální možnost bezproblémové turistiky po celý rok, což je příjemný bonus navíc.

Samotné místo, které si kluci "užili" se nachází v překrásné lokalitě stejného názvu, z jedné strany ohraničené Stolovou horou a z druhé přeťatá Čertovou vodou (též Čertův potok). 

 

Galerie fotek z natáčení 1. dílu:

 

Užitečné odkazy

 

Zdroj: archiv autora

Kempiči v extrému - Nekorektní testování, díl 4.

Kempiči

Tak tohle je vyloženě obuvnický díl, plný terénních podrážek a větrem ošlehaných nohou, které se nebojí pořádného testu dvou párů nekompromisních bot. 

Kempiči v extrému - Nekorektní testování, díl 3.

Kempiči

Kempiči u rybníku. To znamená, že jsme měli příležitost jim dát k otestování typické plážovky, jako je slunečník a pohodlné křesílko. Tak pojďme na to!

Kempiči v extrému - Nekorektní testování, díl 2.

Kempiči

Pobyt v jeskyni Kempičům poskytl možnost si uvařit, což byla příležitost jak otestovat věci na vaření. A když vaření, tak i samotné pokrmy. Tak s chutí do toho!

Vybíráme pro vás

Velice oblíbené klasicky české jídlo značky Veseko s vysokým obsahem masa potěší každého vyznavače gulášů. Spojení...
Ochutnejte Vepřové na paprice značky Veseko a vychutnejte si dostatek masa v lahodné paprikové, lehce...
Pevné kostky vepřové masa se zelím a jemným kořením potěší každého milovníka české kuchyně. Snadnou přípravu...
Ochutnejte Vepřové na žampionech z kvalitního masa se žampiony a velmi snadnou přípravou od firmy Veseko.
Tato chutná konzerva značky Veseko vás potěší nejen na máslovém chlebu, ale také například jako hlavní...