Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Kempiči v extrému - 3. Noc na vratkém voru uprostřed rybníka

Představte si, že byste dostali za úkol sednout do vlaku, harcovat se přes půl republiky kamsi na venkov do Jižních Čech, nekonečně kilometrů se plahočit k jakémusi rybníku, tam z pneumatik od autobusu postavit vor a ke všemu na něm přečkat noc.  A to za deště, kdy vítr dosahoval nárazově až 60 km/h. Ano, o tom je náš další díl plný utrpení.

 

  


Kempiči v Extrému - použité vybavení

Určitě vás zajímá vybavení, jaké naši otrlí borci použili na cestě za sebepoznáním v nehostinných koutech čarokrásné přírody. Tak tady máte jeho seznam!

>>> ČÍST DÁL <<<

Toužíte také přenocovat originálním způsobem?

Způsobů jak přenocovat trochu jinak než ve stanu či pod širákem v kempu, nebo mimo něj, je mnoho. A budete překvapeni, jaké množství originálních možností se najde. Tak pojďme se na to podívat trochu zblízka.

  • Tree house Babí lom, ubytování doslova v korunách stromů. Lesy města Brna nabízejí pronájem domečku jako z pohádky, do kterého vyjdete po točitých schodech a přespíte uprostřed přírody, která člověka obklopí svým tichem. Aktuální ceník a možnosti rezervace naleznete zde
  • Vodní domky plující na hladině rybníka, kde se poměrně dost přiblížíte tomu, co měli (ale nezažili) dokázat ostřílení Kempiči. Vodní domky Čejkovice zaujmou třemi verzemi toho, jak splynout s přírodou a prožít tak naprostý relax. Rezervace a ceník najdete na tomto odkazu
  • Dobčické rybníčky jsou vedle těch v Čejkovických další alternativou pro ty, co se potřebují v noci "pohoupat". Můžete přímo z domečků lovit ryby a užívat si naprostého souznění s přírodou a "vypnout". Což je nezaplacení. Další informace ohledně rezervace a ceníku najdete zde. 

 

Galerie fotek z natáčení 2. dílu:

 

Užitečné odkazy

 

Zdroj: archiv autora

Kempiči v extrému - Nekorektní testování, díl 4.

Kempiči

Tak tohle je vyloženě obuvnický díl, plný terénních podrážek a větrem ošlehaných nohou, které se nebojí pořádného testu dvou párů nekompromisních bot. 

Kempiči v extrému - Nekorektní testování, díl 3.

Kempiči

Kempiči u rybníku. To znamená, že jsme měli příležitost jim dát k otestování typické plážovky, jako je slunečník a pohodlné křesílko. Tak pojďme na to!

Kempiči v extrému - Nekorektní testování, díl 2.

Kempiči

Pobyt v jeskyni Kempičům poskytl možnost si uvařit, což byla příležitost jak otestovat věci na vaření. A když vaření, tak i samotné pokrmy. Tak s chutí do toho!

Vybíráme pro vás

Vodácky vak Hiko Drifter o objemu 8 litrů je lehký a odolný. Vodotěsný vak se hodí při každém kontaktu...
Vodácky vak Hiko Drifter o objemu 12 litrů je lehký a odolný. Vodotěsný vak se hodí při každém kontaktu...
Nafukovací lehátko Intex Yellow Duck Ride-On je zábavná vodní hračka ve tvaru kachničky do vany. Vhodné...
Hiko SWITCH Ripstop je lehká vodácká bunda se širokým rozsahem použití. Je vyrobena z nového lehkého...
Helma Hiko Buckaroo je velice lehká a pohodlná. Díky dotahovacímu systému je helma velmi universální...