Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Kempiči v extrému - 3. Noc na vratkém voru uprostřed rybníka

Představte si, že byste dostali za úkol sednout do vlaku, harcovat se přes půl republiky kamsi na venkov do Jižních Čech, nekonečně kilometrů se plahočit k jakémusi rybníku, tam z pneumatik od autobusu postavit vor a ke všemu na něm přečkat noc.  A to za deště, kdy vítr dosahoval nárazově až 60 km/h. Ano, o tom je náš další díl plný utrpení.

 

  


Kempiči v Extrému - použité vybavení

Určitě vás zajímá vybavení, jaké naši otrlí borci použili na cestě za sebepoznáním v nehostinných koutech čarokrásné přírody. Tak tady máte jeho seznam!

>>> ČÍST DÁL <<<

Toužíte také přenocovat originálním způsobem?

Způsobů jak přenocovat trochu jinak než ve stanu či pod širákem v kempu, nebo mimo něj, je mnoho. A budete překvapeni, jaké množství originálních možností se najde. Tak pojďme se na to podívat trochu zblízka.

  • Tree house Babí lom, ubytování doslova v korunách stromů. Lesy města Brna nabízejí pronájem domečku jako z pohádky, do kterého vyjdete po točitých schodech a přespíte uprostřed přírody, která člověka obklopí svým tichem. Aktuální ceník a možnosti rezervace naleznete zde
  • Vodní domky plující na hladině rybníka, kde se poměrně dost přiblížíte tomu, co měli (ale nezažili) dokázat ostřílení Kempiči. Vodní domky Čejkovice zaujmou třemi verzemi toho, jak splynout s přírodou a prožít tak naprostý relax. Rezervace a ceník najdete na tomto odkazu
  • Dobčické rybníčky jsou vedle těch v Čejkovických další alternativou pro ty, co se potřebují v noci "pohoupat". Můžete přímo z domečků lovit ryby a užívat si naprostého souznění s přírodou a "vypnout". Což je nezaplacení. Další informace ohledně rezervace a ceníku najdete zde. 

 

Galerie fotek z natáčení 2. dílu:

 

Užitečné odkazy

 

Kempiči v extrému - 4. Mrazivá noc na skále

Kempiči

K vysněnému stanu je dělí poslední extrémní výzva! Štefi s Vojtou musí vyšplhat a přenocovat na skále Alkatra.... Alkazar nedaleko Berouna. A to v pekelné výšce. Jak to celé dopadne? Sledujte závěrečný díl.

Kempiči v extrému - 2. Jeskynní bludiště Výpustek

Kempiči

Kempiči jsou zpět! Sotva rozdýchali první výzvu, už je tu další výživná nálož v podobě jeskynního bludiště Výpustek. Dokáží Vojta a Štefi přečkat noc v absolutní tmě uvnitř bývalé nacistické fabriky?

Kempiči v extrému - 1. na sněhu

Kempiči

Vaši oblíbenci Vojta a Štefi z pořadu Kempiči mají před sebou pořádnou výzvu. Už žádné sluníčko, písek, pivko z kiosku a kočičky v bikinách. Dokážou tihle 2 městem rozmlsaní hošánci přežít jednu “normální” noc v zasněžené šumavské přírodě? Jak si kluci poradí v divočině, kde žeton do sprch nemá žádnou hodnotu?

Vybíráme pro vás

Vaky Sea to Summit Lightweight Dry Sack jsou univerzální, lehké, odolné a nabízejí vysoce kvalitní...
Hiko SWITCH Ripstop je lehká vodácká bunda se širokým rozsahem použití. Je vyrobena z nového lehkého...
Lodní vak Trimm Yacht 35 se hodí na věci, které potřebujete přes den na vodě. Velkou výhodou je průhledný...
Ultra lehký vak Saver Lite 5L od české značky Trimm je ideální pro vodní sporty a turistiku. Vodotěsný...
Ultralehký vak Trimm Saver Lite o objemu 10 l, který můžete využít při vodáckých sportech.