Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Kempiči v extrému - 4. Mrazivá noc na skále

K vysněnému stanu je dělí poslední extrémní výzva! Štefi s Vojtou musí vyšplhat a přenocovat na skále Alkatra.... Alkazar nedaleko Berouna. A to v pekelné výšce. Jak to celé dopadne? Sledujte závěrečný díl.

 

  


Kempiči v Extrému - použité vybavení

Určitě vás zajímá vybavení, jaké naši otrlí borci použili na cestě za sebepoznáním v nehostinných koutech čarokrásné přírody. Tak tady máte jeho seznam!

>>> ČÍST DÁL <<<

Také jste dostali chuť vylézt si nějakou skálu?

Tak neváhejte a objednejte si kurz lezení po skalách. Poznáte své limity, strávíte velmi příjemné dny uprostřed přírody a navíc perfektně protáhnete své tělo. Kurzy ale už nejsou pro úplné začátečníky, ale pro ty, kteří už nějakou dobu lezou. Zároveň se můžete naučit dokonalé přípravě techniky s vázáním uzlů a smyček nebo prostě začít trénovat na umělé stěně, která je pro začátečníky nejvhodnější.

  • Zaplatíte si instruktora, sednete do auta a dáte si sraz na předem dohodnutém místě po Čechách. A pak na skále nebo pod strávíte celý den. Kurz mohou navštívit i děti. Pro další detaily klikněte sem.
  • Kurz uzlování pro ty, kteří se chtějí seznámit se všemi potřebnými uzly a technikami pro lezce a lezení. Kurzy probíhají na lezeckých stěnách v Praze. Větší info najdete zde.
  • Probuď v sobě zvíře! Tenhle slogan není vůbec od věci, protože tady v sobě objevíte vlohy, o jakých jste neměli ani ponětí. Zcela nový lezecký park a jeho info zde.

 

 

Galerie fotek z natáčení 4. dílu:

 

Užitečné odkazy

 

Kempiči v extrému - 3. Noc na vratkém voru uprostřed rybníka

Kempiči

Představte si, že byste dostali za úkol sednout do vlaku, harcovat se přes půl republiky kamsi na venkov do Jižních Čech, nekonečně kilometrů se plahočit k jakémusi rybníku, tam z pneumatik od autobusu postavit vor a ke všemu na něm přečkat noc.  A to za deště, kdy vítr dosahoval nárazově až 60 km/h. Ano, o tom je náš další díl plný utrpení.

Kempiči v extrému - 2. Jeskynní bludiště Výpustek

Kempiči

Kempiči jsou zpět! Sotva rozdýchali první výzvu, už je tu další výživná nálož v podobě jeskynního bludiště Výpustek. Dokáží Vojta a Štefi přečkat noc v absolutní tmě uvnitř bývalé nacistické fabriky?

Kempiči v extrému - 1. na sněhu

Kempiči

Vaši oblíbenci Vojta a Štefi z pořadu Kempiči mají před sebou pořádnou výzvu. Už žádné sluníčko, písek, pivko z kiosku a kočičky v bikinách. Dokážou tihle 2 městem rozmlsaní hošánci přežít jednu “normální” noc v zasněžené šumavské přírodě? Jak si kluci poradí v divočině, kde žeton do sprch nemá žádnou hodnotu?

Vybíráme pro vás

Souprava na ferraty Via Ferrata Webee+Chest Set od výrobce Ocún obsahuje sadu, kterou potřebujete k lezení...
Pytlík Lucky na magnézium v novém elegantním designu s kvalitním páskem Chalk Bag Belt na nošení pytlíků...
Dětská horolezecká helma Edelrid Kids Shield II skvěle ochrání vaše dítě proti nárazům a zároveň je velmi...
Alex je pytlík na magnezium od firmy 8Bplus, který neztrácí humor za žádných okolností. Má velký prostor...
Ocún WeBee 3 je lehký třípřezkový sportovní úvazek, který zajišťuje vysoký komfort při lezení v každé...