Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Nemám zájem o slevy a akce, chci lištu skrýt

Uklidíme přírodu s 4camping

Pojďte společně s námi oslavit Den Země něčím užitečným. Zapojte se do úklidu přírody, podělte se o své "úlovky" a zážitky na sociálních sítích 4camping a vyhrajte hodnotné ceny od značek, které se hlásí k odpovědnému přístupu k přírodě. 


Obsah

 

Den Země

22. dubna je Den Země. Den, kdy si připomínáme důležitost přírody a její ochrany. Jde o každoroční celosvětovou událost zaměřenou na propagaci a podporu ochrany životního prostředí. Den Země si připomínáme od roku 1970 a v současnosti probíhá ve více než 193 zemích světa.

 

 

Soutěžit můžete ZDE.

Sledujte naše sociální sítě, kde probíhá soutěž pod hashtagem #4camping4nature. Soutěží se o hodnotné ceny od značek, které jsou odpovědné k přírodě. Výherce potěšíme trikem od značky Devold a ledvinkou od liščí značky Fjallraven.

 

Proč bych měl/a uklízet?

Taky máte rádi rozkvetlé horské louky a na nich bzučící včely a poletující motýly? Milujete posezení u zurčícího potoka plného života nebo šumění větru ve větvích stromů prokládané zpěvem ptáků? Tak nám pomozte tyhle poklady uchránit. Ať i příště slyšíme zpívat skřivana a vidíme kvést koniklece. Jděte příkladem ostatním. Pomozte udržet přírodu takovou, jakou ji máme rádi - čistou a plnou života. I malé krůčky se totiž počítají. 

 

Chcete nakupovat outdoorové vybavení odpovědněji?

Není vám lhostejné životní prostředí, pracovní podmínky zaměstnanců v oděvním průmyslu nebo třeba welfare zvířat na husích, kachních nebo ovčích farmách? Na našem e-shopu si můžete nyní nastavit filtraci certifikovaných produktů, které splňují přísná kritéria a parametry. Co všechno vám zaručí jednotlivé certifikace, to si můžete přečíst ZDE.

 

Jak se můžu zapojit do akce Uklidíme přírodu s 4camping?

Zapojit se může každý - staří i mladí, máma, táta i děti. Stačí se při vašem výletě sem tam ohnout a sebrat třeba obal od cukrovinky, starou plechovku nebo odhozenou PET lahev. Uklízet bychom měli celý rok, ale u příležitosti oslavy Dne Země se to přímo nabízí. 

Naše akce Uklidíme přírodu s 4camping bude probíhat od 20. 4. 2023 do 25. 4. 2023, kdy vyhlásíme vítěze soutěže na našem FB profilu a Instagramu. Soutěží se o hodnotné ceny od značek, které jsou odpovědné k přírodě.


Co za to dostanu?

Říká se, že karma je zdarma. Odměnou za vaše chvályhodné počínání budiž vám dobrý pocit a čistší příroda. Jako další motivaci pro vás máme soutěž o merino triko značky Devold a ledvinku od značky Fjallraven. Podělte se s námi na sociálních sítích 4camping o vaše "úlovky" a my odměníme jednoho z vás vybavením do přírody od severských značek, kterým na přírodě záleží.

 

Užitečné odkazy

 

Autor: Vít Hruška

Zdroje: archiv autora, pixabay.com

Navštivte naší prodejnu v autokempu Merkur Pasohlávky!

Novinky

Přijďte nás navštívit v naší kamenné prodejně v Pasohlávkách.

Dny dopravy zdarma na výdejny DPD

Novinky

Nakupte od 13. 7. do 27. 7. za více než 299 Kč a dopravu na výdejní místa DPD budete mít ZDARMA.

A jak se stravujete v přírodě vy?

Novinky

Vybíráme pro vás

5 299  (30.19 %) od 3 699 

Porovnat

4 690  (48 %) od 2 439 

Porovnat

1 599  (36.9 %) od 1 009 

Porovnat

Pánské turistické boty

3 190  (39.53 %) od 1 929 

Porovnat

3 399  (70.61 %) od 999 

Porovnat

Pánské boty

1 790  (50.89 %) od 879 

Porovnat

3 799  (38.43 %) 2 339 

Porovnat

Dámské běžecké boty

3 900  (45.15 %) od 2 139 

Porovnat