Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Romana: Již 25 let zkušeností ve sportovním odvětví

Více než čtvrtstoletí zkušeností s prodejem sportovního vybavení - to je naše Romana z pražské pobočky na Sokolovské!

Romana ze Sokolovské

Když pracujete přes 25 let ve sportovním odvětví, projde vám každoročně rukama obrovské množství nových a lepších výrobků. A jelikož Romana je ještě k tomu milovníkem přírody, s nadšením si produkty již léta prověřuje na vlastní kůži během výletů. Jejím věrným parťákem je pejsek Robin a relativně nově jejich tým posílilo štěňátko Vilík. Společně často podnikají dlouhé toulky přírodou s Vilíkem - neúnavným érem - v čele. Dále se Romana s láskou stará o domácnost, baví ji pečení a ve volném čase ráda provětrá svůj bicykl.

Individuální přístup na prvním místě

Se zálibou si se zákazníky povídá a ochotně jim předává své bohaté zkušenosti, díky nimž dokáže bez problému vybavit na výlet celou rodinu s dětmi tak, aby jim na výpravách nic důležitého nechybělo. "Na prodejně potkávám spoustu zajímavých lidí, kteří se mnou rádi sdílí své zážitky z cestování. Tím pádem jim mohu poradit, co přesně by se jim na jejich cestách hodilo a bylo pro ně nejvhodnější," popisuje Romana. "Nejraději mám, když zákazníci odcházejí s úsměvem a příště se opět vracejí pro rady," dodává.

Spokojený zákazník = spokojená Romana

Když jsme se Romany zeptali, jestli ji nějací zákazníci utkvěli v paměti, podělila se s námi o jednu vzpomínku: "Loni přišla na prodejnu celá veliká rodina, se kterou jsem strávila několik hodin intenzivním výběrem vybavení na dlouhý výlet, na nějž se poprvé v životě takto pohromadě chystali. Pánové měli problém dopnout první batohy, ale vše jsme postupně zdárně vyřešili a nakonec našli kompletní výbavu tak, aby odjížděli šťastní a spokojení. A to pro mne byla ta největší odměna - jejich spokojené úsměvy," líčí Romana a i jí hraje na tváři spokojený úsměv.

Tak až budete potřebovat novou outdoorovou výbavu a nebo jen budete mít cestu kolem, stavte se na pražské pobočce 4camping na Sokolovské za Romanou. Určitě vás ráda uvidí a pomůže případně vybrat to "pravé ořechové" přímo pro vás :-)

Užitečné odkazy

Radka: Ne tak úplně rodačka z Jeseníků

Tým 4camping

Ráda se toulá hlavně po Jeseníkách a bez svého nejlepšího přítele Flina nedá ani ránu. Seznamte se s Radkou z brněnské prodejny!

Čestmír: Při lezení je jako ryba ve vodě

Tým 4camping

Vedoucí hradecké prodejny, Čestmír, je ostřílený lezec a o své lezecké zkušenosti z Česka i zahraničí se s vámi rozhodně rád podělí!

Martina: Lezení není jen koníčkem, ale celoživotní vášní

Tým 4camping

Dalším z týmu 4camping, kdo nenávratně propadl lásce k lezení, je naše Martina z ostravské pobočky!

Vybíráme pro vás

Prodyšná turistická bota Merrell Alverstone Gtx je vyrobena tak, aby poskytovala celodenní pohodlí, skvělou...
Dámské outdoorové boty Columbia jsou připraveny přijmout jakoukoliv výzvu, která se vám postaví do cesty! 
Na lehčí turistiku či běžné nošení do přírody jistě využijete středně vysokou dámskou obuv Hedgehog Fastpack...
Dámské boty Columbia Facet 30 OD WMNS vyrobené z textilního vršku s krycími prvky má prodyšnou a vodotěsnou...
Dámská trailová obuv Adidas Terrex AX3 je jako stvořená pro technicky náročné stezky. Má podešev z gumy...