Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Nemám zájem o slevy a akce, chci lištu skrýt

Romana: Již 25 let zkušeností ve sportovním odvětví

Více než čtvrtstoletí zkušeností s prodejem sportovního vybavení - to je naše Romana z pražské pobočky na Sokolovské!

Romana ze Sokolovské

Když pracujete přes 25 let ve sportovním odvětví, projde vám každoročně rukama obrovské množství nových a lepších výrobků. A jelikož Romana je ještě k tomu milovníkem přírody, s nadšením si produkty již léta prověřuje na vlastní kůži během výletů. Jejím věrným parťákem je pejsek Robin a relativně nově jejich tým posílilo štěňátko Vilík. Společně často podnikají dlouhé toulky přírodou s Vilíkem - neúnavným érem - v čele. Dále se Romana s láskou stará o domácnost, baví ji pečení a ve volném čase ráda provětrá svůj bicykl.

Individuální přístup na prvním místě

Se zálibou si se zákazníky povídá a ochotně jim předává své bohaté zkušenosti, díky nimž dokáže bez problému vybavit na výlet celou rodinu s dětmi tak, aby jim na výpravách nic důležitého nechybělo. "Na prodejně potkávám spoustu zajímavých lidí, kteří se mnou rádi sdílí své zážitky z cestování. Tím pádem jim mohu poradit, co přesně by se jim na jejich cestách hodilo a bylo pro ně nejvhodnější," popisuje Romana. "Nejraději mám, když zákazníci odcházejí s úsměvem a příště se opět vracejí pro rady," dodává.

Spokojený zákazník = spokojená Romana

Když jsme se Romany zeptali, jestli ji nějací zákazníci utkvěli v paměti, podělila se s námi o jednu vzpomínku: "Loni přišla na prodejnu celá veliká rodina, se kterou jsem strávila několik hodin intenzivním výběrem vybavení na dlouhý výlet, na nějž se poprvé v životě takto pohromadě chystali. Pánové měli problém dopnout první batohy, ale vše jsme postupně zdárně vyřešili a nakonec našli kompletní výbavu tak, aby odjížděli šťastní a spokojení. A to pro mne byla ta největší odměna - jejich spokojené úsměvy," líčí Romana a i jí hraje na tváři spokojený úsměv.

Tak až budete potřebovat novou outdoorovou výbavu a nebo jen budete mít cestu kolem, stavte se na pražské pobočce 4camping na Sokolovské za Romanou. Určitě vás ráda uvidí a pomůže případně vybrat to "pravé ořechové" přímo pro vás :-)

Užitečné odkazy

Radka: Ne tak úplně rodačka z Jeseníků

Tým 4camping

Ráda se toulá hlavně po Jeseníkách a bez svého nejlepšího přítele Flina nedá ani ránu. Seznamte se s Radkou z brněnské prodejny!

Čestmír: Při lezení je jako ryba ve vodě

Tým 4camping

Vedoucí hradecké prodejny, Čestmír, je ostřílený lezec a o své lezecké zkušenosti z Česka i zahraničí se s vámi rozhodně rád podělí!

Martina: Lezení není jen koníčkem, ale celoživotní vášní

Tým 4camping

Dalším z týmu 4camping, kdo nenávratně propadl lásce k lezení, je naše Martina z ostravské pobočky!

Vybíráme pro vás

3 399  (70.61 %) od 999 

Porovnat

3 799  (38.43 %) 2 339 

Porovnat

4 990  (41.7 %) od 2 909 

Porovnat

3 590  (39.86 %) od 2 159 

Porovnat

4 150  (41.47 %) od 2 429 

Porovnat

3 590  (59.36 %) od 1 459 

Porovnat

3 899  (54.37 %) od 1 779 

Porovnat