Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Nemám zájem o slevy a akce, chci lištu skrýt

Thermos

Německá značka Thermos je světovou jedničkou na poli výroby termosek a termohrnků. Termosky vyrábějí již od roku 1904. Jedná se o prvního výrobce termosek na světě. Málokdo ví, že slovo termoska je odvozeno právě od názvu společnosti Thermos.

Společnost Thermos byla založena v roce 1904, kdy jako první na světě představila skleněnou izolovanou láhev. Další průlom následoval v roce 1978, kdy Thermos představila první nerezovou vakuově izolovanou láhev. Thermos je největší světový výrobce izolačních lahví s aktivitami ve více než 115 zemích světa.

Thermos si za dobu své působnosti vybudoval velmi dobré jméno a je považován na světových trzích za synonym kvality, bezpečnosti, designu a tradice. Thermos si zakládá na dlouhodobém vztahu se zákazníkem. Pečlivě dbá na výběr nejlepších možných materiálů a ručí za trvalou kvalitu svých výrobků. Kvalita produktů Thermos je 100% testována v průběhu celého svého výrobního procesu. Takovýto dohled je možný, neboť produkty Thermos jsou vyráběny ve vlastních specializovaných závodech – nejedná se o zakázkovou výrobu u třetích stran.

Společnost Thermos splňuje všechny současné standarty, ale nejen to. Produkty jsou testovány v nezávislých laboratořích tak, aby bylo zaručeno, že použité materiály a výrobní postupy jsou bezpečné. Produkty Thermos splňují všechny požadavky kladené na výrobky pro styk s potravinami a pokrmy dle platných zákonů ČR a nařízení Evropského parlamentu, takže si můžete být jisti, že dáváte své rodině skutečně bezpečné produkty.

Thermos vyvíjí termosky a termohrnky tak, aby splňovaly nejen každodenní potřeby dané třídy uživatelů, ale rovněž překvapily své okolí originálním designem. Jedná se o výrobky, které mohou doprovázet svého majitele po celý rok a udržovat nápoje při požadované teplotě. Snadno nahradí často nevzhledné plastové láhve.

Společnost Thermos již více než před 100 lety vyvinula originální mnohokrát použitelnou láhev, čímž přispěla k minimalizaci dopadu průmyslové výroby na životní prostředí. Trvale se snažíme vyvíjet produkty s minimální stopou na životním prostředí. Volbou produktů od společnosti Thermos získáte nejen velmi kvalitní výrobek, ale zároveň přispějete k redukci množství vyprodukovaného odpadu.

Sociální zodpovědnost je pro společnost Thermos rovněž velmi důležitá. Thermos ctí všechny zákony a směrnice tak, aby zabezpečila zdravotně nezávadné a bezpečné pracoviště. Práva zaměstnanců a jejich soukromí je chráněno a respektováno. Dodržování zákoníku práce a dalších sociálních standardů je samozřejmostí. Závody Thermos jsou podrobovány každoročně externím auditům životního prostředí a bezpečnosti práce.

 

Tradiční termoláhve s klasickou izolací vzduchem nebo izolační pěnou omezují jen částečně přestup energie mezi kapalinou uvnitř a okolním prostředím. Thermos vakuová izolační technologie vytvoří mezi pláštěm vnější a vnitřní nádoby vakuum. Díky němu v meziplášťovém prostoru nedochází téměř k žádnému přenosu energie, a tak může zůstat nápoj v termoláhvi Thermos po dlouhou dobu teplý či chladný, přesně tak, jak si přejete.

Výrobky Thermos dosahují vynikajících izolačních vlastností. Izolační výkon je udáván v hodinách. Měří se doba, za kterou se změní teplota nápoje z výchozí do koncové hodnoty, přičemž teplota prostředí je 20°C.

Keeps Hot: výchozí teplota 95°C, koncová teplota 49°C

Keeps Warm: výchozí teplota 45°C, koncová teplota 30°C

Keeps Cold: výchozí teplota 1°C, koncová teplota 13°C

  

Cíle společnosti jsou Kvalita, Bezpečnost, Design a Tradice.

Nalezené produkty: 103

Produkty

Dětská termoska Thermos Funtainer

659 

Porovnat

Dětská lahev Thermos čirá 350 ml

349 

Porovnat

Dětská termoska Thermos Funtainer 335 ml

659 

Porovnat

899 

Porovnat

849 

Porovnat

Termoska Thermos Foogo

619 

Porovnat

1 398 

Porovnat

629 

Porovnat

899 

Porovnat

779 

Porovnat

Dětská termoska Thermos Funtainer Vlak

659 

Porovnat

Termokonvice Thermos Home 2l

1 299 

Porovnat

Dětská termoska Thermos Funtainer Sova

659 

Porovnat

Termoska na jídlo Thermos Funtainer (470ml)

899 

Porovnat

Termoska Thermos Work

1 199 

Porovnat

199 

Porovnat

Termoska na jídlo Thermos Style (710 ml)

1 099 

Porovnat

Dětská termoska Thermos Funtainer Motýl

659 

Porovnat

Termoska Thermos 1l

899 

Porovnat

Dětská termoska Thermos Funtainer - květy

659 

Porovnat

Měkké pítko Thermos Foogo

159 

Porovnat

Termohrnek Thermos Style

899 

Porovnat

Termoska na jídlo Thermos Foogo

699 

Porovnat

Tvrdé pítko Thermos Foogo

169 

Porovnat

Dětská termoska Thermos Active 800 ml

1 169 

Porovnat

1 049 

Porovnat

Termokonvice Thermos Home 1l

1 099 

Porovnat

999 

Porovnat

749 

Porovnat