Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Nemám zájem o slevy a akce, chci lištu skrýt

Kempiči - 1. díl: recenze kempu Dolce v podhůří Krkonoš

Jak náš kempingový inspektorát hodnotí kemp Dolce uprostřed poklidné přírody na úpatí hor Krkonoš? Dozvíte se v první recenzi třetí série oblíbeného pořadu Kempiči!

Třetí série oblíbeného pořadu Kempiči je tady! V prvním dílu se Vojta s Willem vydali do podhůří Krkonoš, kde si vyzkouší tradiční i netradiční aktivity, které nabízí kemp Dolce! Kemp Dolce je krásné místo kousek od Trutnova, vhodné pro rodiny s dětmi i partu přátel, seniory i sportovně založené lidi. Možností zábavy kemp nabízí spoustu, k dispozici jsou i dva stánky s občerstvením.

Kolika kolíky kluci ohodnotí občerstvení, sportovní a vodní vyžití nebo čistotu a hygienu kempu? To všechno se dozvíte v dnešním dílu pořadu Kempiči.

   

 

Kempiči v extrému - 1. na sněhu 

Vaši oblíbenci Vojta a Štefi z pořadu Kempiči mají před sebou pořádnou výzvu. Už žádné sluníčko, písek, pivko z kiosku v bikinách. Dokážou tihle 2 městem rozmlsaní hošánci přežít jednu "normální" noc v zasněžené šumavské přírodě? Jak si kluci poradí v divočině, kde žeton do sprch nemá žádnou hodnotu? 

>>> ČÍST DÁL <<<

 

Užitečné odkazy

 

Autor: Kempiči

Zdroje: archiv autora

Kempiči - 6. díl: recenze Autocampu Osek

Kempiči

S koncem sezóny přichází i poslední díl Kempičů, tentokrát se inspektorát podívá na zoubek Autokempu Osek v Ústeckém kraji. Kolik kolíků dostane poslední kemp letošní série?

Kempiči - 5. díl: recenze Kempu Keramika

Kempiči

Kempičí krasojízda po českých kempech pokračuje. Dnes budou kluci rozdávat kolíky v Kempu Keramika na břehu Hracholuské přehrady. Jaké hodnocení si tento kemp odnese?

Kempiči - 4. díl: recenze Westernového městečka Šiklův mlýn

Kempiči

Dnes se kluci z pořadu Kempiči podívají netradičně do zábavního parku Šiklův mlýn. Jak tento díl dopadne? Dozvíte se v dnešním videu. 

Vybíráme pro vás

Samonafukovací karimatka Husky Frosty 2,5

1 590  (20.19 %) 1 269 

Porovnat

Sedátko Yate koník

75  (8 %) 69 

Porovnat

Nafukovací karimatka Zulu Alex

1 299  (40.8 %) 769 

Porovnat

Nafukovací matrace Outwell Classic Double

1 180  (50.08 %) 589 

Porovnat

2 999  (53.35 %) 1 399 

Porovnat

2 410  (39.46 %) 1 459 

Porovnat

3 397  (21.43 %) 2 669 

Porovnat

Nafukovací karimatka Robens PrimaCore 60

4 300  (48.16 %) 2 229 

Porovnat