Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Nemám zájem o slevy a akce, chci lištu skrýt

Kempiči - 3. díl: recenze Family kempu na Mácháči

Dnes zavítají Kempiči na Mácháč, kde nadělí kolíky ve Family kempu. Příjemný rodinný kemp nebo propadák? Podívejte se na dnešní díl!

Kempiči jsou tu s námi celé léto a kontrolují za vás kvalitu českých kempů. Vojta se Sarah se tentokrát vydávají na Mácháč do oblíbeného Family kempu. Areál se nachází v klidné zátoce Máchova jezera pod vrchem Borný a je ideálním místem na dovolenou pro rodiny s dětmi, aktivní sportovce, mladé páry i seniory 

Kolik si odnese tento kemp s písečnou pláží kolíků? Sledujte další díl našeho Kempičího komanda, které opět doplní outdoorový odborník z týmu 4camping s tipy na správný výběr vybavení do kempu.

 

   

 

Kempiči - 2. díl: recenze Juniorcampu Nová Živohošť

Na pravém břehu Slapské přehrady se nachází areál Juniorcamp Nová Živohošť. kolik kolíků nadělí Kempičí parta tomuto kempu nedaleko městečka Neveklov v okrese Benešov?

>>> ČÍST DÁL <<<

 

Užitečné odkazy

 

Autor: Kempiči

Zdroje: archiv autora

Kempiči - 6. díl: recenze Autocampu Osek

Kempiči

S koncem sezóny přichází i poslední díl Kempičů, tentokrát se inspektorát podívá na zoubek Autokempu Osek v Ústeckém kraji. Kolik kolíků dostane poslední kemp letošní série?

Kempiči - 5. díl: recenze Kempu Keramika

Kempiči

Kempičí krasojízda po českých kempech pokračuje. Dnes budou kluci rozdávat kolíky v Kempu Keramika na břehu Hracholuské přehrady. Jaké hodnocení si tento kemp odnese?

Kempiči - 4. díl: recenze Westernového městečka Šiklův mlýn

Kempiči

Dnes se kluci z pořadu Kempiči podívají netradičně do zábavního parku Šiklův mlýn. Jak tento díl dopadne? Dozvíte se v dnešním videu.