Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

☀️ Letní výprodeje jsou v plném proudu! Využijte slevy 30% - 60% na outdoorové a kempingové vybavení. Prohlédnout

Kempiči - 3. díl: recenze Family kempu na Mácháči

Dnes zavítají Kempiči na Mácháč, kde nadělí kolíky ve Family kempu. Příjemný rodinný kemp nebo propadák? Podívejte se na dnešní díl!

Kempiči jsou tu s námi celé léto a kontrolují za vás kvalitu českých kempů. Vojta se Sarah se tentokrát vydávají na Mácháč do oblíbeného Family kempu. Areál se nachází v klidné zátoce Máchova jezera pod vrchem Borný a je ideálním místem na dovolenou pro rodiny s dětmi, aktivní sportovce, mladé páry i seniory 

Kolik si odnese tento kemp s písečnou pláží kolíků? Sledujte další díl našeho Kempičího komanda, které opět doplní outdoorový odborník z týmu 4camping s tipy na správný výběr vybavení do kempu.

 

   

 

Kempiči - 2. díl: recenze Juniorcampu Nová Živohošť

Na pravém břehu Slapské přehrady se nachází areál Juniorcamp Nová Živohošť. kolik kolíků nadělí Kempičí parta tomuto kempu nedaleko městečka Neveklov v okrese Benešov?

>>> ČÍST DÁL <<<

 

Užitečné odkazy

 

Autor: Kempiči

Zdroje: archiv autora

Kempiči - 2. díl: recenze Juniorcampu Nová Živohošť

Kempiči

Na pravém břehu Slapské přehrady se nachází areál Juniorcampu Nová Živohošť. Kolik kolíků nadělí Kempičí parta tomuto kempu nedaleko městečka Neveklov v okrese Benešov? 

Kempiči - 1. díl: recenze kempu Dolce v podhůří Krkonoš

Kempiči

Jak náš kempingový inspektorát hodnotí kemp Dolce uprostřed poklidné přírody na úpatí hor Krkonoš? Dozvíte se v první recenzi třetí série oblíbeného pořadu Kempiči!

Kempiči v extrému - Nekorektní testování, díl 4.

Kempiči

Tak tohle je vyloženě obuvnický díl, plný terénních podrážek a větrem ošlehaných nohou, které se nebojí pořádného testu dvou párů nekompromisních bot.